Wpis z mikrobloga

@klamkaodokna: mnie interesuje np dlaczego jest dekoder+ a nie ma 13 emerytury oraz o jaki rozwój energetyki jądrowej chodzi https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=2562 bo ustawę tutaj akurat poparli wszyscy

Celem ustawy jest usprawnienie wszystkich etapów procesu inwestycyjnego związanego z budową elektrowni jądrowej (ustalenie lokalizacji, prace przygotowawcze, budowa, rozruch, itp.) oraz zapewnienie większego nadzoru państwa nad inwestorem. Ustawa przewiduje nowelizację kluczowych ustaw tworzących prawne ramy rozwoju energetyki jądrowej w Polsce.
@klamkaodokna: Ale ABORCJAAA, skrobanka na życzenie prawem nie towarem. Czego nie rozumiesz???? To są ważne sprawy, którymi żyją Polki i Polacy i Polki!

W XXI wieku, kiedy nigdy wcześniej w historii nie było tylu metod antykoncepcyjnych, nie wspominając już o świadomości ludzi. Kiedy tak łatwo można nie dobierać sobie dobrego partnera. Nieee. Trzeba się rżnąć bez zabezpieczenia z byle kim i później abortować płody. To jest właśnie postęp!!
@obserwator_nsa: nie odwracaj kota ogonem, pis przy pełnej zgodzie konfederacji doprowadził do tego że kobiety muszą rodzić chore płody które umierają chwile po narodzinach. Wiem że niektórym może być ciężko to zrozumieć, ale jakby się okazało że twoja dziewczyna/żona/siostra jest w chcianej ciąży, ale w brzuchu ma arelika, to ma wybór: albo poród i trauma, albo wycieczka do czech. Tego nie obejdziesz antykoncepcją
@Bujak: nie wiem czy walczyły, zgłosili to do TK o zgodność z konstytucją. No i jak wyszło, każdy wie.

@johny-kalesonny: nie umierają w szpitalach. Ten konował co doprowadził do śmierci kobietę z zakażeniem sepsą powinien stanąć pod sądem lekarskim.

W Polsce mamy dość dobrą opiekę okołoporodową, robione są regularnie badania USG - co na tym wspaniałym zachodzie jest rzadkością. Polki przyjeżdżająvz zagranicy rodzić w Polsce, bo opieka na wyższym poziomie.
@Szary_Anon: Najwyższa izba kontroli po wejściu w konszachty z partią neofaszystowską dla prywatnych interesów najwyższego kontrolera została kompletnie skompromitowana i nie ma żadnego znaczenia w tym momencie dla nikogo co donosi. Nawet opozycja ma to już serdecznie w pompie mimo że wcześniej próbowali tym grać.
Co zresztą też jest sukcesem PiSu, Kaczyński próbował przez 2 lat zaorać NiK, próbował z prawej, z lewej, od góry, od dołu i mu się nie