Wpis z mikrobloga

Tylko ja prawilnie gram w heroski bez żadnego HD Moda? Wszyscy co nie odpale strima na twitch tylk ona tym modzie cisna. A ja nie bede zadnych exe instalowac na kompie od goscia z Rosji ;d. Zbyt podejrzliwy jestem :D Gdyby chociaz ten hdmod byl opensource i mozna kod zweryfkowac, a nie jakis ziomek z Rosji sobie kodzi cos, wrzuca exe i instalujesz jako admin albo nie. Sznauje ludzi ktorzy maja na to wyjebnae :D #heroes3 #homm3
  • 7
Oj, chopie, chopie... Robisz sobie VMkę, tam instalujesz HOMM3 + HOTA i jazda. Przy takim ustawieniu żadne exe ci nie groźne. Bonusowo, jak chcesz zagrać, to odpalasz i masz stan gry z wcześniej bez ładowania save ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Begrezen: ja jestem swiadom ze trace, jednak po prostu strach instalowac jakiegos execa goscia ktory moze tam wszystko zachachmecic, a jednak na komputerze loguje sie do bankow itp. rzeczy. Skoro ten gosc i tak to robi hobbystycznie, pobiera tylko $$ z donacji, to nie rozumiem czemu nie moze upublicznic kodu. Wtedy takich problemow by nie bylo, szybko by wyszlo gdyby jakies haki probowal tam wsadzic.
Masz opensourceowe VCMI, którym możesz pobrać HotA i masę innych modów i dodatkowych treści. Jest wciąż rozwijane, ale już grywalne włącznie z androidem.