Wpis z mikrobloga

@Atreyu: Mam taką w 3.0 TDI. W zimie, gdy zapomną odśnieżyć lewy pas na drodze ekspresowej, ona jedzie jak czołg. Nie powiem że czuję się w 100% pewnie bo przy 120km/h czułem ze chodzi na pasie lewo, prawo całe auto. Ogólnie szacun dla Audi za napęd stały Quattro.
  • Odpowiedz
@CandyToy: Ja jechałem a4 z prawilnym quattro w zeszłym roku co tak sypnęło śniegiem że autostrady miały tylko wąskie pasy po kołach gdzei było widać asfalt. Jako że auto wypożyczone to powoli rozpędziłem się do 100-110km/h gdy inni jechali 50-60 xD

Można powiedzieć że to było niebezpieczne, bo była duża różnica prędkości ale prawie nikt nie odważał się zmienić pasa przez zaspę i lewy był całkowicie wolny ( ͡
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@bart0sz: @Atreyu dokładnie tak, typ robił wszystko źle a ESP nie dość, że musiało walczyć ze śliską drogą to jeszcze z tym kręceniem kierownicą typa który cały czas pogarszał sytuację,
dopiero na sam koniec jak złapał kierownice obieram rękami to założył normalną kontrę "ramie w ramie" z ESP i wyszli z poślizgu,

mam takiego gruza i przy takim poślizgu to naprawdę wystarczy tylko skręcić kierownicę tam gdzie się chce jechać i
  • Odpowiedz
@CandyToy Panie, ale Quattro potrafi spokojnie dużo więcej. Przy takich warunkach o jakich piszesz na ekspresówce to mój Mietek z napędem na tył i wielosezonem od Dębicy sobie radził na początku tego roku. Moc Quattro się ukazuje w górach ;)
  • Odpowiedz