Wpis z mikrobloga

Mam szambo posadowione ok 7-8metrow od budynku. Jak stoję jakieś 5metrow przy szambie to słychać jak napływają do niego ścieki z domu. Ok, na zewnątrz mi to nie przeszkadzam, ale xd - te "echo" / odgłosy spływających ścieków w rurach, słychać w jednym miejscu w domu. Mianowicie w odpływie liniowym pod prysznicem. Montaż zgodnie ze sztuką. Wymyte, wyczyszczone, syfon spasowany z uszczelką. Jakieś rady? Wkurza mnie to jak siedzę i sram w ciszy a kobita akurat spuszcza w drugiej łazience wodę z wanny. W sumie, jak idzie "fala" to aż tak głośno nie jest. Najgorzej jak "fala wody z wanny" do szamba już popłynie, i tylko się sączy taki strumyczek co daje tak #!$%@? głośny efekt echa że #!$%@?

Wiadomo, najbardziej nasilone odgłosy są przy pustym szambie.
Odpływ zwykły -#!$%@? real plus .picrel

#dom #szambo #hydraulika #prysznic #pytaniedoeksperta #budujzwykopem
sgsa - Mam szambo posadowione ok 7-8metrow od budynku. Jak stoję jakieś 5metrow przy ...

źródło: temp_file2613367691202765299

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@sgsa wygląda to jakby ci wyciągalo wodę z tego syfonu i było słychać jak reszta ścieków spływa. Mam podobny efekt w bloku jak mi wyciągnie wodę z syfonu w brodziku, wtedy słychać jak z pionu wszystko spływa. Mogę się mylić ale tak zakładam.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Igrekpl odpowietrzenie pionu kanalizacji sprawne, wody nie wysysa, bo po długiej nieobecności w domu (np.2tyg jak ostatnio wakacje) by zaczęło śmierdzieć. Bulgotania nie ma, wszystkie inne syfony sprawne
  • Odpowiedz