Wpis z mikrobloga

Jak tylko spotykam jehowych to zawsze wdaje się z nimi w dyskusję, tłumacząc, że nic nie znaczy fakt bycia zarejestrowaną organizacją w kontekście bycia sektą. Mówię, co to jest grupa destrukcyjna, tłumaczę, że dla ciała kierowniczego to po prostu pieniądze. Dony, samochody, obłuda. Jak chodzą po domach to podstępem zapraszam ich do domu, udając zainteresowanie tymi gównobroszurami. Mają niefarta jak trafiają na melanż. ( ͡° ͜ʖ ͡°) krzywdzą dzieci, dla takiego dzieciaka, który wychowywał się od urodzenia w sekcie wykluczenie oznacza przeważnie poważne problemy psychiczne i bezdomność. Nie trafiłem jeszcze do żadnego, ale toczę swoją walkę. Jak uda się uratować choć jedną duszę, będę spełniony.
#frajerzyzmlm #sekta #religia #jehowi
Deadend - Jak tylko spotykam jehowych to zawsze wdaje się z nimi w dyskusję, tłumaczą...

źródło: R9g9tsBZhBm1KW0I

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Deadend: Trzeba ich jeszcze zapytać o to, że skoro według ich dogmatów do raju wejdą tylko 144 tysiące ludzi to dlaczego chodzą po domach i wciskają zbawienie każdemu zamiast zostawić to np. duchowi świętemu aby wybrał wyłącznie godnych, sprawiedliwych, uczciwych itd. ?
  • Odpowiedz
  • 0
@No_mad: godna jest tylko kobieta w spódnicy za kolano, przed to już grzeszniczka. może oni jakąś markę odzieżową planują rozkręcić?
  • Odpowiedz
@No_mad: to akurat dla nich proste pytanie - wiara Świadków Jehowy nie opiera się na nadziei do życia w niebie tak jak u katolików, tylko w raju, który ma według nich nastać na Ziemi po Armagedonie. Te 144 tysiące w niebie ma rządzić nad tymi na Ziemi. Rzadko który Świadek Jehowy ma nadzieję na życie w niebie, większość chce żyć wiecznie w raju na Ziemi. Robiłam kiedyś o tym wpis: https://wykop.pl/wpis/51214605
  • Odpowiedz
@Deadend i tak coraz więcej młodych ma w dupie ta religie tak samo jak i kościół katolicki. Czasy straszenia Armagedonem, szatanem, końcem świata czy co tam jeszcze w biblii jest, powoli mijają. Społeczeństwo się laicyzuje - i bardzo #!$%@? dobrze
  • Odpowiedz
@Deadend płytka to jest każda religia. Ot twór do trzymania prostych ludzi za mordę, wymyślony dawno temu, kiedy ludzkosc była zbyt głupi by zrozumieć na jakiego bajta się łapią. Mam nadzieję, że tak samo walczysz o dzieci nieświadomie wprowadzane do KK czy innych religii?
  • Odpowiedz
  • 0
@GladysDelKarmen: Nie chodzi mi o instytucję kościoła tylko religię, znam wiele osób, którym bardzo pomogła. Potępiam zło, które kwitnie wszędzie - również w kościele. Sam nie wierzę, jednak nie wpycham swoich przekonań normalnym ludziom poświęconym religii, tak jak oni nie wpychają mi swoich. Chyba nie zdajesz sobie sprawy jak wyniszczająca jest sekta Jehowych, jeśli porównujesz ją do naszego kościoła.
  • Odpowiedz