Wpis z mikrobloga

#wroniecka9 Jak tak można? https://www.youtube.com/watch?v=q2iBH-PxiOo Słuchaj no Zygarłoski - powiedz boberkowi, że to on jest upośledzony. Zamiast mózgu, ma móżdżek, tylko 5 g. cięższy od móżdżka kury. Po co? Tylko po to, żeby spraw fizjologicznych, na podwórku nie załatwiał. Poczytaj sobie komentarze tam zamieszczone. Może i do ciebie coś dotrze. Swoją drogą, mówię to wbrew sobie: jak twoja córeczka się miewa? Zdrowa? Upomnij boberka, niech przeprosi, bo nie wiesz, co jutro będzie.
  • 3
  • Odpowiedz
@siostra-hossa: Ale nabijać kliki gościowi to można, w ogóle nie czujesz w tym dwuznaczczności, że linkujesz do gościa który daje klikbajtowe, pisane wielkimi bukwami tytuły, bo sobie podbija ego i kieszeń pokazywaniem tego co (rzekomo) krytykuje. Spada mu oglądalnośc, to se trzeba nabić świętym oburzeniem? Dla Misia właśnie największą karą jest żeby nikt tego nie oglądał i tyle. Jaki Woznicki jest to wiadomo, ale ta świętoszkowata hipokryzja ludzi którzy Woźnickim nabijają
  • Odpowiedz
@SmutnyStefan: Stefuś! Jest Ci smutno z tego powodu? Przykro mi. Otóż, nie było moją intencją, nie jest i nie będzie, nabijanie "klików" a co za tym idzie - pieniędzy. Tylko nie wiem, kogo masz na myśli: kanał "W obronie Mszy" czy też "Wroniecka"? Proponuję inne rozwiązanie. Wskaż mi, lub sam załóż kanał, gdzie będzie można rzeczowo, z kulturą, konstruktywnie na konkretny temat, dyskusję toczyć. Miejsce, gdzie spotkają się różne poglądy. Miejsce,
  • Odpowiedz