Wpis z mikrobloga

@chlopak_twojej_matki: Mój został emerytem dosyć szybko, bo miał 7 lat. Umowę adopcyjna podpisywałem ze swoja jednostka, w której pracuje. Co do adopcji pierwszeństwo do niej zawsze ma przewodnik i najczęściej psy są przez nich właśnie adoptowane lub przewodnik szuka mu jak najlepszego domu na własną rękę, bo nikt nie chce oddać takiego psa w byle jakie ręce. Schronisko to jest ostateczność, choć częściej takie przypadki zdarzają się w policji. W wojsku
@chlopak_twojej_matki: Terminal przylotow na Okeciu, raz trafilem jak akurat krecili jakas reklame - na tasmociagu wjechalo pelno walizek i toreb z logiem firmy, i jakis gosciu zaczal spiewac do mikrofonu ta piosenke. A chwile przed ta akcja rozdawali wszystkim balony z logiem firmy.
M.....c - @chlopaktwojejmatki: Terminal przylotow na Okeciu, raz trafilem jak akurat ...
@chlopak_twojej_matki: ja mam malinę ze schroniska. W krakowskim schronisku obecnie są chyba 3 Malinois. Niestety - często trafiają do schroniska :( a to trudna rasa wiec często trafia do chorych psychicznie ludzi. Ex policjanci, ochroniarze, jacyś ludzie którzy chcą z niego zrobić maszynę która wykona kazda komendę. Moja malina jest zupełnie inna. Śpi, je, chodzi na spacery, drze ryja na psy wszyskie i zwierzęta, dostaje mnóstwo smaczków, gryzaków i mega dużo