Wpis z mikrobloga

@Hmura: dbaj o właściwie nawilżenie i natłuszczenie skóry. Tu mogę polecić tonik żelowy nawilżający z Lyni (zawiera m.in. czynnik NMF, mocznik, glicerynę plus substancje łagodzące podrażnienia jak alantoina i pantenol oraz niacynamid, który zmniejsza stany zapalne oraz wydzielanie sebum) i krem Miya call me later, stosowane warstwowo (miya zawiera masło shea, olej jojoba i sojowy - niekomedogenne). Miya jest mocno treściwa, więc rano możesz nakładać sam tonik plus krem z filtrem.
izotek robi z wątroby sieczke


tylko jak konował przepisze zbyt wysoką dzienną dawkę i pozostawia bez comiesięcznych badań. W kuracji chodzi o ilość całościowo przyjętych mg więc lepiej brać mniej, a dłużej.
@Hmura: Dobrze nawilżać skórę - kremy z filtrem SPF to Twój przyjaciel. Generalnie dobrze jest minimalizować wystawienie na słońce, bo Cię łatwiej spiecze. Zawsze mieć pod ręką dobrą pomadkę do ust, mi bardzo dobrze leżała taka miodowa z Bielendy (Sweet Lips, łatwo poznać, bo opakowanie to taki mały trójkącik, dostaniesz w Rossmannie, w Hebe itd.) bo np. polecany przez wiele osób Carmex nie podpasował mi kompletnie.