Wpis z mikrobloga

@gorzki99: Za dużo spraw kryminalnych się naoglądałeś, może mu chcieli zabrać siłą portfel w szamotaninie poleciał głową na beton i było po temacie więc zaciągnęli trupa w krzaki. Ewentualnie może ktoś się nad nim znęcał długotrwale i go wyłapał jak szedł na żabkę.
  • Odpowiedz
@gorzki99: choćby wyszedł tańczyć nago na linie rozwieszonej pomiędzy blokami wkurzając tym okoliczne emerytki, choćby był dilerem narkotykami i spotkał konkurencję albo miał milion dolarów długu u mafii to nie ma żadnego znaczenia w tym, że ktoś go zabił i to ktoś ponosi winę jego śmierci a jego wyjście nie ma tu nic do rzeczy.
  • Odpowiedz
@gorzki99: xD
Kiedyś dziewczynę lat 15 napadli o 6 rano to tez pod artykułem były komentarze Januszy ze pewnie z imprezy wracała nachlana i wyzywająco obrana bo normalne dziecko nie chodzi o tej porze po mieście
  • Odpowiedz
Za dużo spraw kryminalnych się naoglądałeś, może mu chcieli zabrać siłą portfel w szamotaninie poleciał głową na beton i było po temacie więc zaciągnęli trupa w krzaki.


@SarahC: Zabawa polega na tym ze nic nie ogladalem. Za to znam zycie bo troche juz zyje. Nie raz i nie dwa bylem zaczepiay przez patole - patola inteligencja nie grzeszy to jest fakt ale nie zabija. Owszem ze przypadki sie zdarzaja.

Ale wyjscie
  • Odpowiedz
@gorzki99:

bardziej prawdopodobne jest ze wyszedl w innym celu

W materiale źródłowym nic na to nie wskazuje to jest tzw wróżenie z fusów i za to cie jadą.
  • Odpowiedz
choćby wyszedł tańczyć nago na linie rozwieszonej pomiędzy blokami wkurzając tym okoliczne emerytki, choćby był dilerem narkotykami i spotkał konkurencję albo miał milion dolarów długu u mafii to nie ma żadnego znaczenia w tym, że ktoś go zabił i to ktoś ponosi winę jego śmierci a jego wyjście nie ma tu nic do rzeczy.


@R2D2_z_Sosnowca: I tak i nie. Jak wychodzisz po picie do zabki to jest coas innego jak wychodzisz
  • Odpowiedz
W materiale źródłowym nic na to nie wskazuje to jest tzw wróżenie z fusów i za to cie jadą.


@SarahC: OK bo zawsze materialy zrodlowe to mantra. Nie trzeba myslec co nie?

A to ze nie ma takiej opcji zeby w materialach zrodlowych bylo wszystko to sie nie liczy. Grunt ze nie trzeba myslec.
Najwazniejsze zeby nie pytac i pzyjmowac to c nam podzadza. Fajnie :/
  • Odpowiedz
Ale do urwy nedzy - nikt normalny nie chodzi po picie o 22 skoro moze to rano zrobic.


@gorzki99: To ja jestem jakiś #!$%@?? Skoro zawsze sobie rzeczy do szkoły/pracy kupowałem dzień wcześniej? Wolałbym nic nie brać niż rano czas marnować na sklep, nawet jeśli mam po drodze.
  • Odpowiedz
: Taka drobna - randoma raczej nikt nie chce zabic.


@gorzki99: Zabić, pobić, okraść, nieważne. Patus to patus.

Mnie gość o 21:00 napadł, bo akurat się napatoczyłem i nie powiedziałem mu 'cześć'. Ale to był lekki patol, jedynie bił ludzi i miał żółte papiery.
  • Odpowiedz
Jak mialem 17 lat to na domówkach o 3 rano sie z duperami lizalem


@T0pi5: a ty znowu o iściu w ślinę z nowopoznanymi #!$%@? laskami, które nie wiadomo co miały 5 minut wcześniej w ryju

Obrzydliwy jesteś, spermę ich chłopaków też zjadasz jak ostatnio wspominałeś? Czy przemyślałeś swoje zachowanie? Czy jakiś fetyszysta po prostu z ciebie? Nie kinkshamuje mordo, niektórzy tak lubią, czysta ciekawość
niochland - >Jak mialem 17 lat to na domówkach o 3 rano sie z duperami lizalem

@T0pi...

źródło: ślimaczek z ps0lkami

Pobierz
  • Odpowiedz
@gorzki99: #!$%@? ja pięć minut przed zamknięciem żabki często do niej przychodzę właśnie po picie a ty tu #!$%@? jakieś głupoty że to nielogiczne xD, idę se po energola i picie na rano na trening, żeby mi się spinało, nie ma w tym #!$%@? nic nadzwyczajnego.
  • Odpowiedz