Wpis z mikrobloga

@gdyzgasnieswiatlo: powazne problemy z glowa to macie wy. NIgdzie nie napisalem ze dobrze ze zostal zabity bo wyszedl po 22 do sklepu. No ale swoje sobie musicie dokleic. Napisalem ze nie spina mi sie wyjscie po 22 "po picie na rano"
NIe napisalem tez ze samo wyjscie po 22 jest zle. napisalem tylko ze powinno byc kontrolowane jesli koles jest <18.
I nie interesuje mnie to czy ma 15 czy 17
  • Odpowiedz
Coś się chyba odkleiło ;D Koleś ma 17 lat, a tutaj są rozmowy, czy o godzinie 22:00 powinien iść do Żabki, która jest na każdym rogu. 17 lat, nie 11. Przypomnijcie sobie co wy robiliście w tym wieku :)
  • Odpowiedz
Gość mógł się nudzić to stwierdził, że sobie pójdzie po rzeczy do szkoły na jutro to pośpi 10m dłużej. Żadnego braku logiki w tym nie ma. Jakiekolwiek sugerowanie, że błędem było pójście 17 letniego gościa do żabki o 22 jest śmieszne. Żyjemy w cywilizowanym świecie. Z założenia nic nie powinno mu się stać, nawet gdyby poszedł o 24 czy 2. Gdyby każdy żył w takim strachu, że po 20 z domu wyjść
  • Odpowiedz
@gorzki99 haha typie, jak Ty w wieku 17 lat musiales być o 19 na wieczorynke w chacie to współczuje Ci, ze w okresie dorastania siedziałeś jaka taka p…a w domu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
to ty w wieku 17 lat siedziałeś wieczorem w domu i nigdy nie chodziłeś na imprezy? Xd


@Majkel2008: Na imprezy to malo kiedy chodzilem ale wieczorami w domu tez nie siedzialem. Po nocach tez sie szwedalem. I nie raz i nie osiem bylem zaczepiany - raz dostalem srogi wpierdziel. Poki co nikt mnie nigdy nie zabil. Jasne ze jak piwa braklo to po nocy lecialo sie do sklepu. Bo braklo na
  • Odpowiedz
@gorzki99: Jak na moje spacer, chęć przejścia się, może miał ochotę zjeść coś słodkiego - nie wiemy, ale nie doszukujmy się w tym czegoś dziwnego. Sam wielokrotnie chodziłem o późnych porach do sklepów, a o jeszcze późniejszych wracałem z imprez, wszystko było ok, ale znam przypadki gdzie losowi ludzie zaczepiali znajomych i kilka złych słów i mogłoby się wszystko skończyć inaczej. Czego by nie robił nie zasłużył na taki los. Obecnie
  • Odpowiedz
@sezet11 Ja pier... związany i martwy, co chłopak musiał czuć to nie mogę sobie wyobrazić, wychodzisz po głupie picie i dzieje się coś takiego.
  • Odpowiedz
@sezet11: nie ma co się oszukiwać - od jakichś 3lat polska staje się coraz bardziej niebezpieczna. Nie wiem czy to zasługa rozpasanej młodzieży której pas do dupy nigdy nie zajrzał, przbyszyow z Indii czy "gruzinow"
  • Odpowiedz
haha typie, jak Ty w wieku 17 lat musiales być o 19 na wieczorynke w chacie to współczuje Ci, ze w okresie dorastania siedziałeś jaka taka p…a w domu ( ͡ ͜ʖ ͡)


@czehuziom: hahahaa typie wspolczuc to powinienes sobie ze nie ogarniasz prostych zaleznosci. Rodzice podplacili zebys podstawowke przeszedl?
  • Odpowiedz
@gorzki99 nie, nie widze. Jak mieszkasz w spokojnej okolicy gdzie się nic złego nie dzieje, to czego masz się obawiać?
Chcesz sie licytować na siano? nie radzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@gorzki99: A co, po 22 zamykasz chatę na kolczatkę i chowasz most zwodzony czy o co chodzi w tym wpisie. To ty masz działkę zamkową na obszarze natura 2000? Jak na ulicach jest niebezpiecznie to w twoim domu też nie będzie bezpiecznie. Proste. A że gównarzeria zabiła jakiegoś nastolatka za zakupy w żabce to już jest wyższy poziom patologii i #!$%@?ństwa, tych ludzi trzeba złapać, oznaczyć i prawdopodobnie odizolować od społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@gorzki99 może chciał sobie zrobić nocne granie w dark souls i poszedł do żabki po monsterka. Już ci się spina? A rodzicom powiedział, że idzie po picie na rano. To nie jest jakaś abstrakcyjna sytuacja. Jakby twój kolega robił 18stkę w klubie,a ty byś jeszcze 18 nie miał skończone, to byś wrócił przed 22 do domu, czy byś po prostu nie poszedł?
  • Odpowiedz