Wpis z mikrobloga

Dobra star warsowe świry powiedzcie mi jedno:

Czy wg star warsowego lore i działających tam praw mocy itp. Darth Vader mógłby teoretycznie skręcić mi jądra jak na załączonym obrazku?

Przecież to byłoby niekontrowalnym atakiem, wiadomo vader miał swój pokazowy trick w postaci emo-bdsm-duszenia ale taki atak z zaskoczenia na jądra z odległości jest czymś nieprzewidywalnym. Nie wiem jak to do końca działa ale w filmach anakin jak bił sie z obi wanem to mieli moment, że te ich moce tam się ze sobą spotkały i finalnie się obaj odepchnęli. Czy to znaczy, że gdybym był jedi mógłbym się przed tym obronić używając mocy? A co mógłby zrobić taki zwykły rebeliant w takim wypadku? Jego jajca finalnie by wyglądały jak supeł ze sznurówek.
#starwars #kiciochpyta
Pobierz Szafraniarz - Dobra star warsowe świry powiedzcie mi jedno:

Czy wg star warsowego lo...
źródło: 1000000434
  • 9
@Szafraniarz: Tak, mógłby. Ale jest to znacznie trudniejsze i finalnie po prostu łatwiej kogoś udusić.
Moc jest zdecydowanie trudniejsza w użyciu gdy nie widzisz celu, dodatkowo mniejszy cel wymaga precyzyji. Pewnie dostępna siła też byłaby mniejsza, ale tutaj raczej wychodzi na 0 z racji delikatnego celu ( )
Z podobnego powodu również dość szybko jedi rzucają ludźmi, ale wciśnięcie przycisku nie jest już tak proste.
Jak
@CynicznyDlugouch: Vader jak najbardziej lubił niepotrzebne efekciarstwo - potrafił np. wlecieć na miejsce akcji na kadłubie TIE fightera, którym sam sterował mocą, a jego peleryna powiewała nawet w bezwietrznych miejscach (prawdopodobnie sam machał nią za pomocą mocy :) Skręcanie jąder byłoby totalnie w jego stylu
@Anjinsan87 a widzisz, takiego wejścia Vadera nie znam. To któryś komiks z nowego kanonu?
W sumie to teoretycznie w serialu też niby bawił się z Obi Wanem w kotka i myszkę. Bo tam ewidentnie chciał go upokorzyć. Więc tam kręcenie wora byłoby nawet pasujące.
Jednak biorąc pod uwagę, że gdy zależało mu na czasie to parł przed siebie i nie bawił się w subtelności. Tylko zabijał jak najszybciej by wyrąbać sobie drogę