Wpis z mikrobloga

#kredyt2procent #nieruchomosci
Właśnie został uruchomiony mój kredyt hipoteczny. To oznacza, że sprzedający już otrzymał całą kwotę.
Chciałbym wam wszystkim podziękować. Jak się okazało, jesteście ludźmi o wielkich sercach. Już w pierwszym miesiącu dorzucicie mi ponad 1500zł. Ostatnia dopłata (czyli rata nr 120) wynosi coś około 1000zł. Oznacza to, że na przestrzeni 10 lat dorzucicie mi około 155tys złotych.
STO PIĘĆDZIESIĄT PIĘĆ TYSIĘCY ZŁOTYCH. Na pewno niektórzy nie mają jeszcze własnego lokum - tym bardziej dziękuję. Rezygnować z własnej korzyści, by dorzucić się mi. Szlachetne i będzie zapamiętane.
To wszystko dzięki Wam!
  • 30
  • Odpowiedz
@TripleSec: miałem to samo pisać. Myślałem że liczba mitomanów po wakacjach się zmniejszy, może jeszcze nie dostają prac domowych że na wykopie siedzą gimbusy.
  • Odpowiedz
@pasza03:

A ja naślę na twoją JDG skarbówkę i #!$%@? leżysz tam i kwiczysz anonie. Zobaczysz ileś jesteś wart w wielkiej Bolzce.
Tylko, żeby nie było wkrótce kwiku, jak po wyborach raty kredytku pójdą w górę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszam pod tag #przegryw bo właśnie #!$%@?łeś co najmniej 20 lat swojego życia. XDDDDDDDDDDDDD

Pytanie kiedy znalezisko bo w Bolzce #oszukujo ?
  • Odpowiedz