Wpis z mikrobloga

Siemka mirki, lapek mi siadł :( Jeszcze akurat w trakcie urlopu...
Ale do rzeczy.
Z tego co widziałem na allegro to sprzedawca nic już nie sprzedaje, ostatni raz logował się w czerwcu, dorobił sie 230 pozytywnych i ponad 100 negatywnych opinii xd Z czego chyba wszystkie o treści "nie otrzymałem towaru po xx czasu i zwrot z pok bo brak kontaktu ze sprzedawcą". I teraz mam pytanie, jak to ugryźć? Bo raz, że w sumie nigdy nic nie oddawałem na gwarancji, a dwa czy tu w ogóle cokolwiek da radę jeszcze zrobić jak on nic już nie sprzedaje? (,) Kupywałem go z rok temu na allegro.

#gwarancja #allegro #rekojmia #pytanie #pc #laptop
  • 5
@darek-jg: @Cebulaa1 Dzięki za odp.
No niby też tak myślałem, ale w informacjach które otrzymałem od sprzedawcy jest zapis że gwarancja producenta 12 miesięcy xd Rękojmia niby też i teraz #!$%@? wie co będzie. Zobaczę co allegro powie, bo z tego co się orientuję to rękojmia wg. prawa to 2 lata.
@allegro_pl: No i brak pozytywnego finału, najpierw czekanie dwa tygodnie i koleś nie odpowiedział, złożyłem wniosek do allegro protect, tak jak pracownik allegro mi poradził w dyskusji, a teraz dostałem wiadomość od allegro protect że "Nie mogę na ten moment wypłacić pieniędzy. Chciałabym jednak Panu pomóc. Prosiłabym o informację jakie są wady towaru. Czy dowiadywał się Pan może w serwisie ile kosztowałaby naprawa laptopa? Do czasu otrzymania odpowiedzi wniosek zostanie wstrzymany."