Wpis z mikrobloga

ciekawe gdzie podziali się teraz ci wszyscy, którzy w 2015 mówili żeby nie straszyć pisem, ze to taka wolnorynkowa partia i że oni będą obniżać podatki, bo przecież Gilowska obniżała


@Bujak: Planują zagłosować na Konfederację bo nie uczą się na błędach
  • Odpowiedz
@Bujak: taka wolnorynkowa że głosują najczęściej z Lewica ramię w ramię w kwestiach podatkowych, PiSowcy mają sojusz ekonomiczny z Neuropą i to jest fakt, Zandberg Kaczora w kwestii socjalu i podatków chwali
  • Odpowiedz
@Bujak #!$%@?, jak napisałem, że #!$%@? z kraju zaraz po ogłoszeniu wyników, to zostałem #!$%@? jak pies, że mam wyp€&@?!lać, że bardzo dobrze że wyjadę xD
Koniec końców siedzę tu i #!$%@? wegetuję.
  • Odpowiedz
  • 23
@Bujak Oj masa kucy wtedy targała kitę do PiSu, nawet LibertyPrime niejedno miłe słówko szepnął.
W ogóle tamten spam pisowski i poziom zmanipulowania wypoków były przerażające.
  • Odpowiedz
ciekawe gdzie podziali się teraz ci wszyscy, którzy w 2015 mówili żeby nie straszyć pisem


@Bujak: Piszą że straszenie Konfederacją nie działa i że Mentzen z Braunem wreszcie zrobią wolnościowy kraj podatkowych marzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
te twoje opowiesci, ze niby ktos na wykopie mowil, se PiS wam podatki obnizy albo co. Nikt tak nigdy nie powiedzial


@Bloodaxis1: Czyli PiS to już oficjalnie nie partia prawicowa tylko narodowo socjalistyczna?
  • Odpowiedz
Planują zagłosować na Konfederację bo nie uczą się na błędach


@scriptkitty: wpis o inflacji podatkach i pisie, ale w komentach oczywiście najwyżej plusowany pocisk po konfie xD konfa tym razem idzie po naprawdę dobry wynik, im szybciej to zrozumiecie tym mniej będzie piec po wyborach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz