Wpis z mikrobloga

W sumie tak patrzę na to wszystko to mam w dupie kto wygra te wybory. Nic to nie zmienia w życiu takiego szaraka.
Robią teatrzyk dla debili, żeby myśleli, ze maja na coś wpływ.
A za rok i tak nieruchy po 20k i dwucyfrowa inflacja, żeby przypalić dziurę w budżecie wpływami z podatków.


#gospodarka #inflacja #nieruchomosci #wybory
a.....e - W sumie tak patrzę na to wszystko to mam w dupie kto wygra te wybory. Nic t...

źródło: IMG_0840

Pobierz
  • 44
@apee: jak taka inflacja to dolar do gory i mysleże łatwiej z DOLAREM uciekać niż z Kwadratem. Wojna przyjdzie ruskie chcą do odry, maja poparcie Pekinu a my Rumuni i Ukraińcy mamy przecinać integracje Chin i Europy.

Dziś śa targi motoryzacyjne w Monachium, wyglądają jak targi technologii w Szanghaju, Liderzy marek europejskich zgodnie mówią ze Chiny wyprzedziły Europę motoryzacyjnie, to juz nie śa papierowe samochodziki z pyr kotkiem pod maską
@apee:

Nic to nie zmienia w życiu takiego szaraka.


Z tym się nie zgodzę. A dlaczego? Bo za te wszystkie błędy właśnie taki szarak płaci, więc zmienia to wszystko.
Dlatego nie rozumiem ludzi którzy nie chodzą na wybory.

Można mieć poczucie bezsilności ale bądźmy szczerzy, podejście i wrzucenie kartki do urny nie kosztuje ani pieniędzy ani specjalnie dużo czasu
@apee konfederacja chodź nie jest super to tylko ona pozostała. Oni jedyni mówia że zagrożeniach które unia nam wciśnie. Do tego tylko oni bronią gotówki. Reszta nam wciśnie elektroniczny pieniądz i będziemy dopiero ujeb.ani
@apee: dla mnie ogólnie ta cała demokracja jest przereklamowana. Faktycznie, gówno ona daje. Wszędzie trąbią na prawo i lewo jaka to nie jest wspaniała, "święto demokracji" itp. Na czym polega ta demokracja? Że ktoś sypnie moim hajsem i stare dziady już zdecydowały? Ja to bym ten sejm zaorał, wszyscy parający się polityką powinni odpowiedzieć za swoje przestępstwa, a władza, ustawodawstwo i sądownictwo powinno być stanowione przez bezstronne AI, bo żadna ludzka
@UberWygryw

@apee:


Tak bylo.


Za Tuska inflacja spadla z 10% na -2%. Za Kaczora inflacja wzrosla z -2% na 18%. Rzeczywiscie to samo. Co za przyglup.


Za tuska to w mojej okolocy większość ludzi to jechała na zeszycie w sklepie bo nie było kasy, a dzisiaj? Pełno nowych domów, stare pirenontowane. Auta za 50k to norma. Nie ma porównania nikt o zdrowym umyśle nie zagłosuje ani na pis ani na KO
@g8b8m8

@mat0707: tylko za obecny rok budżet państwa jest 162mld PLN na minusie. Za Gierka też było super, a później lata 80. Ciężko nie jest narobić długów, gorzej to później spłacać


Znając życie ukrytych dochodów nie pokazują. Z paliwa energetyki itp
@apee: no, niestety, dlatego zamiast marnować czas i nerwy na politykę, lepiej skupić się nad swoim rozwojem, żeby żyć dobrze, bez względu na to, jakie śmiecie są przy korycie