Wpis z mikrobloga

Zrobiłam sobie psychotest i zapisuje go tu ku pamięci co mi wyszło a wyszło #intp najrzadszy typ jak diament rodzący najwięcej #!$%@? odłam lojalista I to już chyba intp potwierdza już z 20 test bo zawsze mi to wychodzi
Zalety: obdarzona wyobraźnią, strategiczna, innowacyjna, zdeterminowana, szybko myśląca
Wady: osadzająca, zbyt analityczna, bezradna romantyczka, podatna na kompleks wyższości i uslugiwanie

Według tego testu ma mnie odrzucać nielogiczność, powierzchowność I pasywna agresja a przyciągac autentyzm, rozwaga I lojalnosc styl komunikacji obiektywno bezposredni a na ile możnaby to przypisać losowemu człowiekowi żeby mu się wydaje że się pokrywa nie wiem mi się wydaje że dość dobrze uderzyło w ton ale może to o to w tym triku chodzi #psychologia
KingaM - Zrobiłam sobie psychotest i zapisuje go tu ku pamięci co mi wyszło a wyszło ...

źródło: rms2019

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@KingaM: podatna na kompleks wyższości

Otóż to. Nierzadko tu hejcisz ostro i myślisz, że jesteś kimś.

Lepiej idź na prawdziwy psychotest. Narcystyczne zaburzenie osobowości by wyszło, albo antyspołeczne i dopiero by było :)
  • Odpowiedz
  • 0
@NaczelnyAgnostyk: no właśnie mi zawsze wychodzi intp 10 lat temu też więc to chyba nie od nastroju zależy @nowywinternetach kogo niby hejcę, raz na piętnaście lat mienia tu konta przegrywow wczoraj lekko pocisnelam i od razu narcyza łatkę, prędzej schizofrenia by weszła
  • Odpowiedz
@NaczelnyAgnostyk: Jeśli kłamiesz i udzielasz odpowiedzi na podstawie tego jaki byś chiał być, a nie tego jaki jesteś, to wychodzi inaczej. Ewentualnie udzielasz odpowiedzi na podstawie tego jak teraz się czujesz, zamiast oceniać siebie w szerszym kontekście.

Np.:
"Dowodzę ludźmi":
-W 87. na spływie kajakowym dowodziłem, więc w skali od -3 do +3 dajesz +2, bo na tych kajakach ci się podobało, ale jakoś tak się przez przypadek złożyło, że dowodziłeś
  • Odpowiedz