Wpis z mikrobloga

@Embeddable: Który certyfikat konketnie?

Wszelkie na poziomie associate tak średnio warte - ale Oracle Certified Java Professional (OCJP) albo dawne (SCJP) powiedzmy, że u mnie ląduje wyżej, znacznie wyżej na kupce CV zwłaszcza świeżaków skoro tagujesz #studia.
  • Odpowiedz
  • 0
@kobrys13: Szczerze mówiąc chciałbym coś więcej dać do tego CV, nawet ten Associate. Mimo 3 miesięcy doświadczenia komercyjnego (praca tylko na jeden projekt), wcześniejszej pracy w startupie 2 lata (nie jako programista) i bycia na ostatnim semestrze informatyki, nie mam realnych szans na pracę w IT. Odnoszę wrażenie, że czegoś mi brakuje, mogą to być właśnie certyfiakty, bo projekty już mam
  • Odpowiedz
  • 0
@nad__czlowiek: No są różne opinie na ten temat, ale wydaje mi się, że mam już wszystko oprócz tych certyfikatów. A stałej pracy przy kodowaniu nie mam. Chciałbym móc pokazać umiejętności w możliwie obiektywny sposób.
  • Odpowiedz
@Embeddable: OCJP to kupa materiału z czego może 1/3 maks jest przydatna, a masa pierduł typu zabawa w kompilowanie kodu w glowie. To nie cert typu az900 do ogarnięcia w weekend.
  • Odpowiedz