Wpis z mikrobloga

Rozwalają mnie laski ze szkoły i studiów. Mają już dzieci i zamieniły się w typowe madgi. Na relację już nie wrzucą zdjęcie samej siebie np z lotu balonem czy na tle gór, za każdym razem musi to być zdjęcie gówniaka xD a te bardziej podklejone to nawet na profilowe wrzucą zdjęcie bombelka xD

#logikarozowychpaskow #p0lka #madka #dzieci #facebook #gownowpis #antynatalizm #childfree
  • 58
@AlienFromWenus: Wrzuca zdjęcia jakie chce. Osobiście jestem przeciwnikiem wrzucania zdjęć dzieci do internetu, swoich z resztą też i nie rozumiem co kieruje ludźmi którzy mają Facebooka ale nie potępiam nikogo za to
Przeżycia mogę dzielić z partnerem i uważam to również za wartość, czy gdybyśmy mieli dziecko miałabym obowiązek przestać wrzucać zdjęcie siebie jeśli mam coś ciekawego do pokazania, np namaluję piękny obraz ale zamiast zdjęcia siebie na tle tego obrazu muszę wrzucić zdjęcie z dzieciakiem? Ja uważam że nie więc kisne z takich co uważają że tak.


@AlienFromWenus: Nie wiem czemu się tak uczepiłaś wrzucania swoich zdjęć. Dla mnie jedyne zdjęcia jakie
Ale mnie męczy oglądanie relacji znajomych gdzie widzę tylko ich gówniaki, już ci znajomi zamienili się w jakieś zombie.


@AlienFromWenus: Może rozwali Ci to światopogląd, ale tak, zajmowanie się dzieckiem jest czasochłonne do tego stopnia, że trzeba w pewnym stopniu zrezygnować z siebie na jakiś czas. Część rodziców może nawet mieć w tym czasie poważne problemy tożsamościowe, bo podporządkowując swoje życie dziecku muszą tak bardzo je zmienić i zrezygnować z tylu
Część rodziców może nawet mieć w tym czasie poważne problemy tożsamościowe, bo podporządkowując swoje życie dziecku muszą tak bardzo je zmienić i zrezygnować z tylu rzeczy, że mają wątpliwości, czy nadal są tym samymi osobami.


@archubuntu:

Więc jeśli są w muzeum to mogą zrobić zdjęcie i sobie i dziecku a nie tylko dziecku
Dlatego nie chcę mieć dziecka, tyle się trąbi jak zachowanie rodzicow wpływa na psychikę dziecka ale rodzic ma
nie ma nic na temat tego jak dziecko wpływa na psychikę rodzica a to powinno być również dobrze rozbudowane.


@AlienFromWenus: Podobnie jak nie ma wielu info, jak brak dziecka i rodziny wpływa na człowieka w wieku 40-50 lat. Oczywiście każdy twierdzi, że jego ten problem nie dotyczy bo on będzie podróżował, miał wielu bliskich znajomych a przecież zawsze może poznać nowych i po co mu jakieś życie rodzinne, tyle że twierdząc
Tak to jest jeśli jedynym życiowym osiągnięciem jest wysranie kaszojada.


@Ryshieq: Kocham tę prymitywną wizję świata wykopków, gdzie każdy bezdzietny ma jakieś wybitne osiągnięcia, w przeciwieństwie do tych dzieciatych xD

Zaburzę Ci światopogląd, ale pomijając kaszojada, osiągnięcia życiowe takiej przeciętnej matki są równie przeciętne jak Twoje. Różnica między wami jest taka, że ona już to zrozumiała.
@1masa: FB ma bana na dzieci do 12 roku życia żeby zdjęcia bachorów nie przyciągały elementu pedofilskiego albo porywaczy bo już były takie historie że ktoś komuś dziecko #!$%@?ł przez zdjęcia XD

co robią matki? wstawiają fotki bachorów na swoim profilu XD
poza tym jest też coś takiego jak matka uzależniona od fejmu czy lajków która sobie zrobi z dziecka laleczkę dla polubień na fb i to naprawdę potrafi przybrać toksyczne