Wpis z mikrobloga

Już mam dosyć słuchania o tym, jak to braun posługuje się piękną polszczyzną etc.
Gość nie dość że jest pajacem i wygaduje narodowokatolickie idiotyzmy, to jeszcze robi to w sposób nadęty, jakby grał w teatrze. Sejm to jest miejsce na konkretne wypowiedzi, odnoszące się do meritum, a mównica to nie jest miejsce na samozachwycanie się sobą i strojenie min.
#polityka #sejm #bekakonfederacji #4konserwy
  • 40
  • Odpowiedz
Już mam dosyć


@dozerman230: oho lewaki od samego słuchania już mają dosć,a co będzie jak oni za pare lat faktycznie mogą dojść do władzy,nawet w małym stopniu tak jak np lewica i jej lewiszcza teraz ?
  • Odpowiedz
  • 11
to jeszcze robi to w sposób nadęty, jakby grał w teatrze.


@dozerman230: Strasznie męcząca na dłuższą metę jest ta jego maniera powtarzania niektórych części wypowiedzi.
  • Odpowiedz
  • 381
@krzychugda: Zachwyca się jego elektorat, ludzie którzy nie rozumieją tych wypowiedzi. Dla nich to jest super mądre i im imponuje, jak to możliwe, żeby mieć tak ładną wymowę. To, że to #!$%@?, najczęściej bez sensu i składu a gimnastyka lingwistyczna zajmuje większość czasu wypowiedzi.
  • Odpowiedz
@dozerman230: Osobiście nie używam większości znanych słów. Język ma nie służyć do mentalnej masturbacji, tylko do porozumiewania się, a ułatwia to formułowanie myśli w sposób jasny i przejrzysty. Braun idzie w stronę popisywania się kwiecistością wypowiedzi, co jest kontrproduktywne w stosunku do tego, czemu służy język.
  • Odpowiedz
To jest skandal, że jawny ruski agent jest posłem w Polskim sejmie. Jego wyborcom kretynom wystarczy, że mówi napompowanym tonem i ładną polszczyzną ¯(ツ)


@Ryshieq: odwalcie się od Czarzastego, lewicy i Czarzastego!
  • Odpowiedz
jeszcze robi to w sposób nadęty, jakby grał w teatrze. Sejm to jest miejsce na konkretne wypowiedzi, odnoszące się do meritum, a mównica to nie jest miejsce na samozachwycanie się sobą i strojenie min.


@dozerman230: A zobacz jakiś wywiad z nim albo wykład, kiedyś dawał wykłady o historii. On tak ma, oczywiście jak się nie masz do czegoś doczepić to "nadęte miny stroi". xD Przynajmniej coś robi, jak podczas covidu, a
  • Odpowiedz
@dozerman230: przynajmniej potrafi się wypowiadać....
Mnie dużo bardziej drażnią "recytacje i pojazdy" wygłaszane przez Jachire, z tym jej głupim uśmieszkiem. On ma mentalnie 15 lat i wygląda jak by recytowała przemówienie napisane przez SI na języku polskim.
  • Odpowiedz
@johnex74 Twoja niewiedza i ignorancja nie jest moim problemem. Nie mam zamiaru tracić czasu na przekonywanie jakiegoś przypadkowego typa z internetu, a tymbardziej takiego z chińskimi bajkami na awatarze, bo tacy jak wiadomo nie mają żadnego prawa i głosu.
  • Odpowiedz