Wpis z mikrobloga

Odnośnie mojego wpisu nt. promowania par biała laska + ciemny facet w norweskich reklamach, Google na pierwszej pozycji „happy white woman” nie pokazuje już nawet białych kobiet XD
Ciąg dalszy, czyli głównie przedstawianie jej z czarnoskórym partnerem jest oczywiście przewidywalny i pewnie części z was dobrze znany.

Powtórzę tylko, że nie wchodzę w to kto z kim ma być, ale nie da się przejść obok takich zabiegów w mediach i nie nazwać tego propagandą. W krajach z biała większością, np. na reklamach odzieży, ten motyw jest bardzo promowany.

Poprzedni wpis: https://wykop.pl/wpis/72624517/mieszkam-w-norwegii-multietnicznosc-i-multikultura

#multikulti #propaganda #zachod #przemyslenia #google
DosKapp4 - Odnośnie mojego wpisu nt. promowania par biała laska + ciemny facet w norw...

źródło: 14332513-DBF3-4723-BD3F-5F9B805441A0

Pobierz
  • 3
@DosKapp4: jakiś czas temu byłem w decathlonie, i popatrzyłem po wszelkich plakatach, i co dziwne, nie było żadnego murzyna. Azjatka jedna była, biali to oczywistość, ale czarnego nie.

Ciekawe czemu? Może Francuzi się nie pieprzą w tańcu? A może murzyni nie uprawiają sportu?