Wpis z mikrobloga

#reprezentacja #lewandowski #pilkanozna Lewandowski narzeka, że nikt do niego nie podchodzi się pytać o wskazówki haha, jako kapitan to powinno być tak: wchodzi taki młodziak i Lewy jako kapitan widząc jak młody nie może się odnaleźć to sam mówi, chodź tu pogadamy, no wiesz to i to dobrze a to i to źle. On naprawdę oczekuję, że młodziak mając 19 lat zapuka do pokoju Lewandowskiego i siądzie mu na łóżku i będą debatować? Lewy stworzył sobie taką osobowość górowania nad każdym. Widać to na filmikach łączy nas piłka, jest go najmniej bo nawet boją się go kamerować ale jak już jest to zachowuję się dziwnie, na miejscu młodych też bym nie podchodził.
  • 13
@Quardoz: Bo co jak co, ale Kucharski dobrze powiedzial, ze przystepny Robert skonczyl sie w bvb. Od Bayernu to inny czlowiek. I da sie to zauwazyc po wywiadach, zachowaniu na kadrze itp. Niestety udzial maja w tym takze dziennikarze, ktorzy jak ognia boja sie skrytykowac lewandowskiego.
@Quardoz: Chłopie, ty w ogóle oglądałeś ten wywiad. Lewy mówił, że właśnie tak robił i dalej tak robi, z tym że później nikt więcej od niego rad nie chce, więc już zaniechał dalszej interakcji, bo jednak ta nowa osoba musi też pokazać charakter. Nie dziwię się. Potem same tchórze są w reprezentacji, gdzie dostają #!$%@? od Mołdawii i kibice się dziwią, że zawsze mamy problem z mentalem lel
@CultedelaRaison "Czesc Robert, jak do tego wszystkiego doszedles?" "No wiesz, dieta bezglutenowa, kulki mocy + wiecej porad na Tik Toku Ani"
O co mają pytać, a dziennikarze o to nie pytali? Zielinski moglby spytac - ej stary w Napoli jestem World Class a tutaj gdam kiepsko. Lewandowski przez tyle lat nie ogarnal tego. #!$%@?. Typy sa razem w reprezentacji od 2014. Powinni miec ustalone schematy i zagrania. Trio Lewandowski Krychowiak Zielinski. A
@Quardoz: @CultedelaRaison przestańcie to gówno oglądać i nabijać pzpnowi wyświetlenia. Wy naprawdę nie rozumiecie, że dopóty dopóki będziecie sprawiać ze oni będą sie czuli gwiazdami to nie będą się zajmować porządną gra tylko gwiazdorzeniem? U mnie po Mołdawii miarka się przebrała - nic nie śledzę, meczu nie zamierzam oglądać, mam to w dupie, szkoda zdrowia - polecam to samo każdemu (choć każdy zrobi jak uważa)
@CultedelaRaison ten idiota, ja iq nizsze od 100, idz spytaj jak tam wygladala droga ze Znicza do Barcelony xD
Spotykasz chlopa, top1 na swiecie i ty sie pytasz jak tam droga ze Znicza do Barcy xD Normalny spytałby się, co pijemy