Wpis z mikrobloga

@emilio-cosso:

srogie XD kiedy powiedział że tam nie ma komunistów, chłop by poszedł na pierwszy lepszy uniwerek pogadać ze studentami to by dostal zapaści


Zakładając, że znałby język angielski na minimalnym poziomie pozwalającym na konwersację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
srogie XD kiedy powiedział że tam nie ma komunistów, chłop by poszedł na pierwszy lepszy uniwerek pogadać ze studentami to by dostal zapaści


@emilio-cosso: Chyba za dużo naoglądał się Cejrowskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mackbig: wpisz w google hasło komunizm i poczytaj sobie o tym, bo to co ty sobie ubzdurales w głowie nie jest odzwierciedleniem faktów, musisz o tym pamiętać że oprócz twojego świata istnieje ten realny
  • Odpowiedz
@pepe998: jak ktoś nie ma odpowiednich genów to przeklinanie jest tym śmieszniejsze. Brutalność natury

Więcej niech spogląda w ekran zamiast na drogę (°°
  • Odpowiedz
Wszędzie jest podobnie - Polska jest inna, Holandia jest inna, wyspy są inne, a Stany to już w ogóle


@pepe998: xDDD rozwala mnie ten gość, mam wrażenie że jego myśli idą w stronę jakiegoś tematu i wypluwa z siebie luźno pasujące słowa
  • Odpowiedz
@CultedelaRaison:

xDDD rozwala mnie ten gość, mam wrażenie że jego myśli idą w stronę jakiegoś tematu i wypluwa z siebie luźno pasujące słowa


Przypomina gaworzące dziecko. Powtarza losowo zasłyszane słowa, ale bez żadnego składu xD
  • Odpowiedz