Wpis z mikrobloga

Ahh... Miły wieczór... Szkoda że akurat muszę iść do tej zj€banej pracy gdzie ten zakład centralnie mnie już wyniszczył... Nie dość że codzienne biję się z myślami o mojej byłej jak idę do tego gówno-kołchozu, to jeszcze zostałem tam oszukany... Szkoda słów...

JAKBY SIĘ KTOŚ PYTAŁ CZEMU ZOSTALEM OSZUKANY:
Od początku roku szkoliłem się na team leadera, byłem nawet oczywiście zastępcą team leadera, bo koleżanka zwolniła się w tym miesiącu, ale szefostwo powiedziało że przejdę sobie na inną linie szkolić się tam, a na miejsce team leadera którego ja byłem szkolony, dali świeżo upieczoną ukrainke... No to już jest k0rwa dramat...

Życie jest do dupy... ( ͡° ʖ̯ ͡°) ()

#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy
Pobierz Akinori456 - Ahh... Miły wieczór... Szkoda że akurat muszę iść do tej zj€banej pracy ...
źródło: temp_file8193584987239024619
  • 14
@MatthewV3 Od początku roku szkoliłem się na team leadera, byłem nawet oczywiście zastępcą team leadera, bo koleżanka zwolniła się w tym miesiącu, ale szefostwo powiedziało że przejdę sobie na inną linie szkolić się tam, a na miejsce team leadera którego ja byłem szkolony, dali świeżo upieczoną ukrainke... No to już jest k0rwa dramat...

szefostwo powiedziało że przejdę sobie na inną linie szkolić się tam, a na miejsce team leadera którego ja byłem szkolony, dali świeżo upieczoną ukrainke...


@Akinori456: to chyba orłem tam nie byłeś....
@japycz Aha??? Każdy mi mówił że świetnie sobie radzę, nawet szef ze mnie był zadowolony że nie chodziłem do niego cały czas pytać się o pierdoły tylko sam rozwiązywałem problemy, wiadomo jeżeli serio było coś ciężkiego z czym nie potrafiłem sobie poradzić, to musiałem poprosić o radę. Dokumentacja zawsze była uporządkowana, na mojej zmianie wszystko było na tip top... Jeżeli oni nie potrafią docenić pracownika to niech się pi€erdolą...
A sam pewnie
@Akinori456: no cóż, różnie w życiu bywa ale w większości wypadków istotnego i kompetentnego pracownika nie zastępuje się swiezakiem. Chyba że mu się wydaje tylko że tak jest....