Wpis z mikrobloga

Kolejny raz nie uczę się na błędach i zrobiłem zakupy w tym gównianym sklepie #neonet.
Zakupiłem nowy odkurzacz Samsung Jet 70 Complete. Po otworzeniu pudełka widzę taki stan:

Odradzam każdemu i zawsze będę zakupy w #neonet. Patologia.

@Neonet @Neonet_pl @NeonetOpinia nie wiem czy to jakieś aktywne konta, ale chcę wam przekazać że gardzę waszym sklepem i każdym kto tam pracuje. Opinie wystawię wszędzie gdzie to tylko możliwe.
vidic15 - Kolejny raz nie uczę się na błędach i zrobiłem zakupy w tym gównianym sklep...

źródło: 20230831_125951

Pobierz
  • 35
Odradzam każdemu i zawsze będę zakupy w #neonet. Patologia.


@vidic15: To samo w media markt. Brat kupił laptopa z czyimiś zdjęciami na dysku... Od wtedy zawsze coś kupując, patrzę czy są oryginalne nalepki (czy jest oryginalnie zapakowany).
Ja już nawet ogarnąłem w czym rzecz. Dostałem towar z outletu. Jak kupowałem to była opcja nowy za 1509 plus zniżka 140zl w akcji 20zl za 200zl oraz można było kupić w outlet za 1369zl. Ktoś sobie poleciał w kulki i mi wysłał to z outletu, bo już jest niedostępny.
@vidic15 #!$%@?ą patologią jest to że można sprzętu używać na pełnych obrotach a później zwrócić dostając pełny zwrot ceny. Sklep jestem w stanie zrozumieć, przy obsłudze tyłu zamówień musi być jakiś % wpadki. Przecież tam pracują ludzie, ty jesteś doskonały?
Jednak najlepsze jest przy sprzedaży samochodu używanego jeżeli posiadasz działaność gospodarczą tym się zajmującą. Musisz zapewnić gwarancję na okres 2 lat po zakupie, która obejmuje więcej rzeczy niż fabryczna gwarancja podczas zakupu
@JokerBonifacy: Tyle że to nie była pomyłka a celowe zapakowanie produktu, który normalnie był wystawiony w outlet. Sorry, ale ten sklep ma same wpadki. Zobaczymy jak rozwiążą moją sprawę, reklamację już zgłosiłem.
@vidic15 Powiedz mi tak szczerze którą opcja jest bardziej prawdopodobna
a) pracownik pomylił karton z towarem, który zamiast normalnie na sklep miał iść do outletu/serwisu/sprzątania

b) pracownik zobaczył uyebany, wypełniony kurzem i śmieciami odkurzacz i specjalnie wystawił go normalnie na wysyłki ze sklepu licząc na to że nowy nabywca zaklaska uszami bo dostał jeszcze gratis

hmmm?
Jakby kogoś interesował jeszcze ten temat i tu kiedyś zajrzał, to uwzględnili moja reklamację. Wczoraj wymienili mi produkt na nowy. Tzn. Nadal według mnie był otwierany wcześniej ale przynajmniej nie mam większych zastrzeżeń co do jego stanu.