Wpis z mikrobloga

Kolejny raz nie uczę się na błędach i zrobiłem zakupy w tym gównianym sklepie #neonet.
Zakupiłem nowy odkurzacz Samsung Jet 70 Complete. Po otworzeniu pudełka widzę taki stan:

Odradzam każdemu i zawsze będę zakupy w #neonet. Patologia.

@Neonet @Neonet_pl @NeonetOpinia nie wiem czy to jakieś aktywne konta, ale chcę wam przekazać że gardzę waszym sklepem i każdym kto tam pracuje. Opinie wystawię wszędzie gdzie to tylko możliwe.
vidic15 - Kolejny raz nie uczę się na błędach i zrobiłem zakupy w tym gównianym sklep...

źródło: 20230831_125951

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@vidic15: ale to już trzeba być bezczelnym, żeby wysłać odkurzacz ze śmieciami xD

Pomijam już nawet fakt, że miał być nowy, bo zawsze jest ten 1% szans, że ktoś pomylił zamówienia i zapakował używany, ze zwrotu, bo takie przecież też sklepy w outletach sprzedają. No ale załadowane po korek śmieciami? xD

Pomyśleć, że ja jak sprzedaję jakiś telefon czy ostatnio piekarnik, to przed wystawieniem go ładnie wyczyściłem, bo wstyd by mi
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@LipaStraszna sprzedawałem krzesełko dla dziecka za 20zl to je wypolerowalem że wyglądało jak nowe. Nawet bym zrozumiał, gdyby to było czyste. Jasne, ludzie mogą zwracać do 14 dni i ciężko żeby sklep ponosił koszty tego jak coś nie nosi zbytnio śladów użytkowania. Jestem myślę wyrozumiały w tym temacie. Ale jak otworzyłem paczkę to aż mi się rzygać zachciało. Serio brzydzę się dotknąć swojego "nowego" odkurzacza xd

Oczywiście towar zwracam w takim stanie
  • Odpowiedz
małpa myli się tylko raz, a @vidic15 za każdym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a tak serio to współczuję, bo wiem jakie problemy są z reklamacjami w dużych sieciówkach RTV
  • Odpowiedz
  • 0
@mstasiek: wiesz, do tej pory moim głównym problemem z #neonet było to, że nigdy nie dostarczali mi przesyłki na czas. Na szczęście zawsze płatność przy odbiorze lub odbiór w salonie. Więc po prostu rezygnowałem. Teraz mnie podkusiło bo akcja 20zł taniej za każde wydane 200zł.
  • Odpowiedz
@vidic15: też ostatnio kupowałam w neonecie online „nowy” odkurzacz, a co prawda śmieci nie było, ale miał ślady użytkowania. Kłóciłem się z nimi na mailu i reklamacja została przyjęta. Dużo to nie dało, niewielka zniżkę. Mogłam im oddać ten odkurzacz, ale już wzięłam, bo wszedzie ten model był już niedostępny.
  • Odpowiedz
  • 1
@Tyrande: a to bardzo ładnie i na spokojnie, ja już zdążyłem napisać im co o tym myślę :) niemniej, reklamacji jeszcze nie złożyłem i podejdę do tego na spokojnie. Zapytam również bezpośrednio #samsung, czy właśnie takie odkurzacze dostarcza jako nowe do sklepu, skoro #neonet takie sprzedaje jako nowe. Dzięki za screeny :)
  • Odpowiedz
@vidic15 osobiście mogę polecić Euro a dużo ostatnio sprzętu zamówiłem w związku z remontem. No ale niestety piekarnik przyszedł uszkodzony zrobiłem zdjęcia szybka wizyta w oddziale i w 2 dni wnieśli mi nowy i zabrali uszkodzony. Z media expert nie brałem nic tylko dlatego że maja irytujące reklamy a ceny praktycznie identyczne ????
  • Odpowiedz