Wpis z mikrobloga

#hotelparadise chyba wbije kij w mrowisko... Polubiłam Łucję, bo wiem, że jak zostanie to będzie się działo, ale no sama sobie jest trochę winna tej atmosfery. Ma taki bitch vibe - gestykulacja, artykulacja i wyniosłość. Czy dziewczyny dobrze się zachowały przyjmując ją w taki sposób? Nie. A czy Łucja dała im powód? Tak.
A Mostowiak to ewidentne dawał jej sygnały, ale czy on jej potem nie powiedział, że nie chce być przez nią wybrany? Pamiętam, że mówił na Pandorze. Chłop zachowuje się jak jakaś księżniczka, ale akurat to chyba jasno powiedział.
  • 6
  • Odpowiedz
@Ola_Flubaszenko: myślę, że po kolejnym odcinku i jeśli dobrze przekminiam zapowiedź gdzie najpierw zapewni Sebixie, że w życiu by jej tego nie zrobiła i nie podeszła do Rocha a potem z immunitetem bez skrupułów #!$%@? koleżankę może mieć dużooo hejtu.

miałam duże nadzieje wobec niej ale rzeczywiście ten royal elegancki vibe i wyniosłość jakoś mi nie przypada do gustu, może kwestia pierwszego dnia pełnego stresu może sie odblokuje i wyjmie kij,
  • Odpowiedz
@Ola_Flubaszenko: to nawet nie wbijanie kija w mrowisko bo nic kontrowersyjnego nie napisałaś - ja podobnie to widzę, ale nie zmienia to faktu, że piękna laska z lekim bitchfacem i wychodząca po za schemat przeciętnej uczestniczki HP będzie generatorem dymów bo jest zagrożeniem. , Ja jestem już jej fanem na starcie bo wyróżnia się, a zakładam że produkcja specjalnie wrzuciła do programu na dzień przed RR tak ostrego gracza :)
  • Odpowiedz
@kipman1: Ziomus jak wszystkie chłopy mają ciepłe kapcie, a raczej uklady zbudowane na klamstwie. Miedzy innymi Zajęcza Warga i Sebina. Gdzie ta druga najpierw sie kloci z Rochem, a później zakłada maske i opowiada bajeczke jaką to mocną mają relacje. Przecież to jest żart. Mallu tez mowila na poczatku ze ona to nic nie chce i wybrała Marvina bo jej powiedzial ze ona mu sie podoba.

Łucja weszła do programu, a
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ: W sumie się zgadza - niemal wszystkie dziewczyny przestraszyły się nowej konkurentki, ale to dobrze, bo jest co oglądać. Widać że każdemu zależy żeby zostać w programie jak najdłużej, a to generuje content. Gdyby to był najbardziej dziadowski sezon ze wszystkich, czyli HP3 to Łucja by się przywitała i powiedziłała że nie chce rozbijać par i miłości oraz że następnego dnia idzie na ścięcie na RR hahaha:)
Ja tam się
  • Odpowiedz
@kipman1 zwróć uwagę jak patrzy na facetów uwodzicielsko. Ubiera się stylowo. Tez troszeczkę widać ze dla sławy przyszła, ale jej się nie dziwie i nie mam o to żalu. Nie mogę się doczekać dzisiejszego odcinka ????????????
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ: z tą sławą bym nie przesadzał - zobacz czym laska się zajmuje - bycie celebrytą po HP to groszowe sprawy biorąc pod uwagę jakie dziewczyna ma możliwości zarabiania czy podróżowania po świecie. Wg mnie może być ostrym graczem ze względu na ambicje i chęć sprawdzenia się oraz przeżycie przygody.
  • Odpowiedz