Wpis z mikrobloga

@OCIEBATON: Zatrudnijcie normalną ilość pracowników i posprzątajcie sklep a nie jeszcze macie pretensje do waszego głównego źródła zarobku że śmią śmieć wymagać jakiś standardów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i nauczcie się logistyki bo magazyn rozmiaru przeciętnego polskiego "apartamentu" to się nada na osiedlowy sklepik a nie na market, może wtedy przestaną się walać palety po sklepie i torować drogę
@OCIEBATON najbardziej to mnie bawi jak kobieta 80 letnia idzie do kasy samoobsługowej i po prostu mnie informuje "ale będzie mi Pan musiał trochę pomoc".

A polski Janusz ze Specjalem pod ręką się boi samoobsługowej XD
@OCIEBATON: Nie będę czekał w żadnej kolejce, bo pójdę do konkurencji jak normalny człowiek. Nie mieszkam na kompletnym #!$%@? żeby mieć do wyboru jedynie między Dino a bezdomką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pójdę nawet do lidla i tam, niesamowite, mają kasy samoobsługowe gdzie możesz zapłacić gotówką, niezwykły wynalazek.
Pracownik @OCIEBATON do alejki 3, bezdomny zmarł od swądu podgnitego mięsa mielonego.
"łoo, otworzyliśmy samoobsługowe to zwykła będzie otwarta jedna, albo żadna".


@mbasasello: Jak nie było samoobsługi to też była jedna kasa otwarta xD Przynajmniej w mojej biedrze
@OCIEBATON ja przeważnie sobie stoję w kolejce, ale nie oburzam się o to o nie wołam o otwarcie kolejnej kasy. Po prostu robię kolejkę, żeby ludzie byli bardziej zirytowani i żeby wymóc na biedronce zatrudnianie większej ilości personelu. Denerwuje mnie sposób "zachęcania" do korzystania z kas samoobsługowych i w ten sposób staram się protestować przeciwko temu. Ja mam czas i się przeważnie nigdzie nie spieszę.
@Franekdolas23 Nawet za 15 lat większość tych najgłośniej krzyczących o tym, że samoobsługa zastąpi kasjerów, nie ogarnie jak to działa, bo ta kasa przerasta możliwości intelektualne plebsu, który kasując kilka butelek Pepsi jest skupiony jakby kody atomowe wpisywał XD
@GwachQar No #!$%@? chłopie, Janusze przy tym skupione jakby kody atomowe do francuskiej broni nuklearnej wpisywały. Uwielbiam robić zakupy w Kauflandzie, bo głupia kasa pokazuje ilu tępaków mamy w narodzie
można pakować wewnątrz torby w strefie pakowania xD


w biedronce tak, ale w kauflandzie już nie

Nie uwierzę ze ćwiartka arbuza za mała a jakieś długopisy czy zeszyty to luzik


od kiedy kupujesz zeszyty i długopisy na wagę?

Przy piwie najpewniej kasa złapała kod jednej puszki pamiętaj że są dwa czytniki. U dołu i z boku


w lidlu i kauflandzie widziałem tylko czytnik na blacie w biedrze jest na wysięgniku w Auchan