Wpis z mikrobloga

@mbasasello: przy dużych zakupach łatwiej, żeby kasjer się walnął. Jak w ciągu dwóch tygodni źle mnie skasowali 3 razy, to teraz chodzę tylko i wyłącznie do samoobsługowych.
@OCIEBATON: super ta samoobsługa
- co chwilę coś nie działa i potrzebny jest pracownik który już robi milion innych rzeczy na sklepie
- POTRZEBNE INFORMACJE
- logistyka pakowania większych zakupów to koszmar bo nie możesz od razu spakować tylko najpierw wrzucasz do tej całej strefy pakowania a potem dopiero do siatek/plecaka, co trwa dłużej niż w normalnej kasie
- POTRZEBNE INFORMACJE
- ludzie kupują w tej kasie już setny raz a
@OCIEBATON: ludziom uwłaczają samoobsługowe kasy, bo niby robią robotę za kogoś. Ciekawe czy jak wchodziły do Polski dyskonty i hipermarkety to też ludzie bóldupili, że jak to tak, towar sobie samemu z półki brać? Sprzedawca nie poda i mam robotę za niego odwalać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OCIEBATON

alkohol lub papierosy - czekanie na kasjerkę
chleb lub bułki mają niewłaściwą wagę - kasa nie puści dalej
produktów nie można pakować wewnątrz torby w strefie pakowania
wziąłem ćwiartkę arbuza - nie wbiło na kasę bo waga zbyt mała
sześciopak piwa chciałem skasować po lodzie z opakowania zbiorczego - kasa odebrała jako jedną sztukę i musiałem rozrywać opakowanie a jeszcze później czekać na obsługę która musi zatwierdzić zakupy
w Kauflandzie i
@Sprus można pakować wewnątrz torby w strefie pakowania xD

Nie uwierzę ze ćwiartka arbuza za mała a jakieś długopisy czy zeszyty to luzik

Przy piwie najpewniej kasa złapała kod jednej puszki pamiętaj że są dwa czytniki. U dołu i z boku
@Franekdolas23 Praktycznie za każdym razem chodzę do kas samo obsługowych i zdarzały mi się jedynie z dwa/trzy razy by kasa odmówiła współpracy i kazała czekać na obsługę.

Naprawdę trzeba być tęgim dzbanem by nie umieć się samemu obsłużyć. Nie mówiąc już o tym że kasa cię prowadzi przeważnie za rączkę byś czegoś nie #!$%@?ł.
Bo samoobsługowa powinna być alternatywą dla zwykłej. Jak mam jakieś drobiazgi to chętnie z niej skorzystam. Ale przy większych zakupach chcę jak człowiek wyłożyć to na taśmę i mieć skasowane, a ja w tym czasie będę pakował. A nie, że "łoo, otworzyliśmy samoobsługowe to zwykła będzie otwarta jedna, albo żadna".


@mbasasello: o to to, dobrze pisze

do samoobsługowej to można iść z kilkoma produktami, a nie rzeźbić cały wózek jak niektórzy
@OCIEBATON: Przede wszystkim nie można płacić gotówką ,po drugie trzeba czekać na akceptację niektórych produktów czy to piwo ,czy to bułka waży 20gram za dużo , po trzecie po prostu mi się niechce ważyć pomidorów i innych rzeczy szczególnie przy większych zakupach .Idę po jogurt na śniadanie to mogę skorzystać .A ,to ta twoja biedronka to ewenement ,byłem w wielu sklepach w pl i zawsze trzeba czekać aż ktoś podejdzie .