Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś z was szukał zastępcy tungsramów to polecam żarówki elta. Zrobiłem porównanie elta 150% vs würth vs tungsram 150%. Może komuś się przyda jak się będzie zastanawiał ( ͡° ͡°).

Zdjęcia robione z tym samym ISO i czasem naświetlania (choć i tak widać trochę różnicy między zdjęciami :/ ).

Jak widać elty świecą bardzo podobnie, a może nawet nieco lepiej od tungsramow ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za h7 zapłaciłem 50zl, więc wciąż dużo taniej niż konkurencja Philips i Osram. Ciekawe jak będzie z długowiecznością, chociaż pewnie i tak przebiją philipsy ( ͡ ͜ʖ ͡)

#motoryzacja #h7 #tungsram #elta #samochody
Nullek - Jakby ktoś z was szukał zastępcy tungsramów to polecam żarówki elta. Zrobiłe...

źródło: sketch-1693340876555

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@Nullek nie słyszałem o tej marce, będzie można sprawdzić, ale raczej mi się h7 nigdy nie spala bo mam dzienne więc używam tylko w nocy.
  • Odpowiedz
  • 0
@r5678: jak by była znana i były i jakieś informacje w necie to bym nie robił wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo wcześniej sam szukałem i nic nie znalazłem ;)
  • Odpowiedz
@Nullek: no ale nie będę miał okazji ich przetestować bo wyliczyłem żywotności na podstawie na ile starczaja w sluzbowym gdzie dziennych nie ma ile używam itd. I żarówki mi się spala za 10 lat albo pozniej xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Nullek a teraz swiecą jeszcze?
Osram Laser Night Breaker okazuje się że po pół roku i 12k km powiedziały żegnajciu, jedna po drugiej.
Nieakceptowalny czas życia więc szukam czegoś co świeci dobrze ale poświęci dłużej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Unik4t: nadal świecą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aczkolwiek H7 z natury dość szybko się przepalają :/ niemniej jednak dobrze świecą, są tanie porównując z osramami i Philipsami i jak widać szybko sie nie palą, więc jak najbardziej polecam ponownie ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@maciejuojeju: dosłownie wczoraj jedna padła ( ͡° ʖ̯ ͡°), ale z drugiej strony dość ciekawie się uszkodziła, bo żarnik wyglada na cały, a nie świeci XD
  • Odpowiedz
  • 0
@maciejuojeju: powiedziałbym że świecą bardziej żółto niż np tungsramy, alee samego światła było więcej. Teraz zamówiłem 180% i zobaczę czy jest jeszcze jakaś różnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz