Wpis z mikrobloga

#holandia #wynajem #emigracja
Hej mirki z Holandia, czy jest ktoś kto pomoze w znalezieniu domku bądź zna kogoś kto może wynająć najlepiej z małym ogrodem i min. 2 sypialniami w fajnej okolicy - Amsterdam + 20km? od ok.10 września (umowa może być od 01.09) do min. kwietnia przyszłego roku - rodzinka 2+1 - budżet do ok.2800Eur/m-c + gaz energia najlepiej umeblowany.
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@tomciopaluh: szczerze to już to przerabiałem, w zeszłym roku, wiem co masz na myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°) szukam też równolegle przez agenta a sam znalazłem już awaryjne lokum na wrzesień w Uitgeest - więc na początek pobytu jest zabezpieczony - a na miejscu już łatwiej będzie się na te popieprzone viewingi ustawiać - ale ogólnie frustracja poziom zenit :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Pacjent: tak to też już ćwiczyłem, szukam czegoś raczej na płn-zach od Amsterdamu jako opcja, wiedziałem że to ciężki temat ale teraz po wielu próbach dochodzę do wniosku, że to wręcz niemożliwe. W zeszłym roku wynająłem w Sloten fajny domek ale przy odrobinie szczęścia kiedy poznałem agenta, który na spotkaniu przy kawce po prostu obiecał że mi pomoże i w dwa tygodnie miałem przyzwoite lokum. Dzisiaj mam viewing przez agenta w
  • Odpowiedz
  • 0
@svalvolare: wszystkie portale sprawdzone pod kątem lokalizacji jak Bergen, Wijk aan zee, Haarlem, Zaandam itd. ogólnie to szukałem równolegle kwater dla ok 60 pracowników i tu powiedzmy że się udało i mam ogarnięte kwatery w miejscach Bevervijk, Ijmuiden, Lisse, broek op Langedijk czy nawet Warmenhuizen - zostaje tylko do znalezienia coś dla mnie :(
  • Odpowiedz
@eirmens przy granicy niemieckiej bym pomógł z kwaterami dla pracowników, ze wszystkim w sumie, ale tam głęboko w Holandii, to kurde, tylko bitcoiniarz albo wygrany w totka by poszedł ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz