Wpis z mikrobloga

@aleksc: jak widzę tego chłopa to się rzygać chce bo kiedyś zdarzyło mi się posłuchać jego "rzetelnej chłopskiej wiedzy". Pewnie świadomie pod takich co podstawówkę tylko mają to robi i ma widownie. Mądry nie potrzebuje.
  • Odpowiedz
@inzynier_robert: @Stuba @fff112 @GodEmperorWasRight @niszczycieldobrejzabawy12: Kolejny raz proszę szanowne gromium o wyjaśnienie, co wam się nie podoba w tym gościu, z jaką częścią tego filmu się nie zgadzacie, gdzie pojawiło się przekłamanie, nieprawdziwa informacja lub niepotwierdzone dane? 99,9% wypoku sra na niego, a kiedy ktoś prosi o podanie powodu, to nagle wszyscy znikają. Gość dobrze mówi, a piwniczaki wyzywają od najgorszych, bo tak.
  • Odpowiedz
@Madridista98: A co tam jest prawdziwego albo wartego słuchania się? On jest właśnie guru piwniczaków tylko, że nie młodych a boomerów duchem. "kiedyś to było, kiedyś to by się cała Polska postawiła jakby coś takiego się zadziało" Tak było. Koleś potrafi robić filmiki i gadać paszkwile jak jakiś stand-upper i to jest jego cała wartość. Jeśli ktoś to lubi to ok ale dla rozrywki a nie żeby to brać na poważnie.
  • Odpowiedz
@Madridista98: Nie chce mi się nawet przypominać jakie głupoty pierdzielił..to się wie jak się ma wiedzę w danej dziedzinie, że komuś jej brakuje bo wyciąga wnioski na podstawie błędnych założeń(z racji braku wiedzy w danym temacie od a do z). Tak samo działają płaskoziemcy, nie mają podstawowej wiedzy fizycznej i tak na prawdę dwoma pytaniami można ich zgasić tak, że nie wiedzą co odpowiedzieć. Gdyby taki płaskoziemca pomyślał mózgiem, a nie
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight: Ok, pierdu pierdu a nadal nie podałeś mi żadnego przykładu na to, że to co mówi jest nieprawdą. Dałeś same ogólniki w stylu "Ja tak myślę, więc musi tak być".
@naczarak: Tak, i dlatego co chwila powtarza, że dotyczy to małej grupy osób która wystawia tym laurkę dla całej społeczności? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie trzeba być geniuszem by zauważyć, że skrajne przykłady można bardzo
  • Odpowiedz
@Madridista98: po pierwsze to gość w żaden sposób nie jest opiniotwórczy, on po prostu zbiorczo przekazuje opinie jego „widzów” i zeruje na efekcie potwierdzenia, tak samo jak na wypoku np szarpanki
To jest tania sensacja i propaganda rodem z 3 rzeszy i innych systemie totalitarnych gdzie za wszystko co złe odpowiada jedna konkretna grupa (Żydzi, czarni, Ukraińcy itd)
  • Odpowiedz
@Madridista98: Przecież całe jego #!$%@? to jest "ja tak myślę" i wtedy go słuchasz więc chyba nie masz z tym problemu? To ci teraz podaję - "mniej ludzi wierzy policji" - w stosunku do czego? Na pewno teraz więcej ludzi ufa policji niż te 20 lat temu gdzie branie łapówek w drogówce to był normalny proceder.
  • Odpowiedz
@aleksc:
Akurat jak moim zdaniem na ogół mówi logicznie i rzucę okiem to tutaj to trochę xD
Widzę, że chłopowi zaraz wpieprzą to mam iść do jakiegoś randomowego typa i stawiać z nim w ramię z ramie xD
  • Odpowiedz