Wpis z mikrobloga

@sxilll: nie wszyscy to wiedzą ale po tym jak pewien człowiek poprawił oryginalną wersję żeby było "do widzienia" zamiast "DO WIEDZENIA" to z nieba zstąpił sam Bóg Wszechmogący i cisnął w niego trzecią, zupełnie nową tablicą dekalogu na której było tylko jedno nowe przykazanie - "11. Ktokolwiek zmienia mema z kotem ananasem jest debilem #!$%@?"
  • Odpowiedz
@K-S-: to jest oryginał i kot ananas jest w nim głupszy, a jest głupszy bo ma ananas zamiast mózgu, co z kolei w moim mózgu masuje te rejony które są odpowiedzialne za odczucie o nazwie "hehe śmieszne" i robi to lepiej niż przeróbka bo głupsze koty są śmieszniejsze
mam nadzieję że teraz wszystko jasne i pozdrawiam
spajdermen - @K-S-: to jest oryginał i kot ananas jest w nim głupszy, a jest głupszy ...

źródło: kot-odchodze-od-teraz-bede-pracowal-na-siebie-a-na-nas-ananas-tez-odchodzi-do-widzenia

Pobierz
  • Odpowiedz
@sxilll: @zeemzy: @spajdermen: OPie, wkleiłeś podróbkę mema. Oto jedyna prawdziwa wersja - patrz na różnice:
1. Ma być "Do wiedzenia"
2. W fałszywce obrazki zostały OBCIĘTE i obrócone w poziomie
3. A to po to, żeby zastąpić oryginalnie śmieszną żółtą caps-lockową czcionkę jakąś bezbekową czarną chmurką z białym tekstem
4. Plus jeszcze jakaś kiepska kompresja która zabiła kontrast w podrobionej wersji
molski - @sxilll: @zeemzy: @spajdermen: OPie, wkleiłeś podróbkę mema. Oto jedyna praw...

źródło: 312626044_5439103609491765_5079566721293167090_n

Pobierz
  • Odpowiedz
@spajdermen: @molski A ja tam nie lubię jak ktoś robi memy z błędami, gdyż w mojej ocenie jest wtedy debilem i ignorantem, choć zabawnym. Nie sądzę, żeby "do wiEdzenia" było celowym zabiegiem. Szanuję jednak Waszą opinię (tym bardziej że, poza błędem, stary mem był faktycznie lepiej zrobiony), pozdrawiam serdecznie i życzę smacznej kawusi.
  • Odpowiedz