Wpis z mikrobloga

@Pompejusz: ma tatauaze, jest szersza w barach od wiekszosci wykopkow, w wywiadach nie sra tecza i mowi co mysli, qiec czasem cos #!$%@? ( )

Idealne cechy by przez elite internetu zostac nazwana 'karyna'.
  • Odpowiedz
@Pompejusz: z frustracji wykopków i innych frustratów co nic w życiu nie osiągnęli, fajnie patrzeć na ten ból dupy frustratów " łaeee łooooo.. ona ma tatuaże". Jak widać część społeczeństwa dalej jest matołami które musi się dowartościowywać porównując z innymi. (P.S akurat dziary w formie tu piesek to kwiatek a tu kot srający na tle zachodzącego słońca nie podobają mi się - wolę jak tworzą jakąś zgraną kompozycję ale to wyłącznie
  • Odpowiedz
@Pompejusz: bo robi wiochę podczas wywiadu z koleżanką, wyobrażasz sobie hejt jaki by spadł na mężczyznę gdyby zrobił gest minety w tle wywiadu z innym sportowcem? Tylko nasz polski cuckizm nam przesłania że to co zrobiła było karygodne
  • Odpowiedz
@Pompejusz Bo ogrom wykopków to janusze z których sami się tak śmieją. Jak pożary w lasach to "eee pewnie lewaki podpolili", jak temat fundacji charytatywnej to "wszystkie te fundacje to piniondze kradno", wegetarianizm to "hehe vege rucha kolege, ja zjadłem drób i wieprzowine żeby dwa zwierzęta umarły ". To samo jest w temacie tatuaży "patologia, za moich czasów to się tylko marynarze i kryminaliści tatuowali, kto to widzioł żeby się dziewczyna tatuowała
Dziki_Odyniec - @Pompejusz Bo ogrom wykopków to janusze z których sami się tak śmieją...

źródło: Oyfk9kpTURBXy85MGViMjhlMjEwY2U4NzMyMjA4NDcwZGU4MTU2MzI5OS5qcGeSlQMAEM0C7s0BppMFzQSwzQJ23gABoTAB

Pobierz
  • Odpowiedz
fajne tatuaże


@lysyzlombardu: no kurde właśnie takie trochę bez ładu i składu, trochę jak mój brudnopis do bohomazów z podstawówki.

tu #!$%@?ę jaskółkę z szablonu

a tu indianina!

Nie żebym się czepiał bo jej sprawa, sam nie jestem fanem tatuaży, ale wiem że można je zrobić tak że jakoś się zgrywają ze sobą i ogólnie ciekawie prezentują.
  • Odpowiedz
  • 7
@Reynolds

a dlaczego jako ref. zdjęcie wrzuciłeś stare?


Co to ma to rzeczy? Stary nie będę człowieka oceniał po wyglądzie. Tak to wszyscy płaczą na tagu #przegryw że tylko wygląd się liczy, a jak jakaś laska ma coś czego Koran zabrania to leci wielki hejt. Mi się Karyna kojarzy z imprezowaniem, alkoholem, wulgaryzmem, przesiadywaniem pod blokiem, niską inteligencją itd
Swoboda wydaje się sympatyczna i pozytywna - cenię sobie takich ludzi w tym
  • Odpowiedz