Wpis z mikrobloga

@bzyku95 @Regis86 z pracy w IT najbardziej nie lubię pracy z ludźmi. Oczywiste oczywistości trzeba omawiać po wielokroć do znudzenia. Powtarzasz to samo n razy po czym stajesz się z gunwo tematu sme i potrafią cie wdzwonic na spotkanie 10 ludzi abyś im opowiedział n+1 raz to samo. ¯_(ツ)_/¯(). Na jakiekolwiek spotkania to już mam alergie. Analitykiem tech Sys Biz jestem. Po pewnym czasie jesteś gunwo expertem od
@ameliniummm: W kreacji jest to samo.

Briefiengi, meetingi, tłumaczenia czemu kolejne powiększenie logo jest bez sensu. A nawet jest gorzej niż przy kodowaniu, bo klient myśli, że on też umie projektować, ale po prostu nie zna narzędzi. Ale jakby tylko się nauczył photoshopa, figmy i illustratora to by w 5 min przeniósł cały projekt, który ma w głowie.
@Bad_Wolf: Nie, po prostu mam dom nad jeziorem na takim zadupiu i mówię z autopsji- jeden tydzień ujdzie, jeśli jeździsz na jakiś obiad do knajpy, bez tego to po 3 dniach jesteś zarośnięty i zmieniłeś piżamy na ciuchy "działkowe".
Nawet z jeżdżeniem po jedzenie, nie ominie cię jednak lokalne tempo życia, gdzie sąsiad za siatką odpala browara o 11, za to lokalna ekoaktywistka zapyta się ciebie telefonicznie o 23, czy nie