Wpis z mikrobloga

@gundis24: no już bez przesady, że to jakaś super kapela. Ot brzmi identycznie jak setki innych kapel grających tego typu muzykę. Ralph Kamiński może #!$%@? ma wygląd i #!$%@? charakter, ale od razu wiesz, że to jego kawałek jest grany, a nie pierwszego lepszego grajka z ulicy.
  • Odpowiedz
To jest problem dzisiejszych mediów. Tandetę wynosi się do rangi sztuki, podczas gdy cała masa utalentowanych artystów jest spychana na margines.

Pierwszy lepszy przykład: https://www.youtube.com/watch?v=OmtAQz4kjoU - jak się dowiedziałem że to polska kapela to byłem w szoku. Brzmią "zachodnio" i świeżo. Pomimo 10 lat ten utwór dalej brzmi świetnie.


@gundis24: ale to co pokazałeś brzmi po prostu generycznie, jest dla nikogo. problem w tym, że zachodnio brzmią tysiące zespołów. nie sztuką
  • Odpowiedz
@DrakkainenV To nagranie jest wyrwane z kontekstu, trzeba posłuchać jego muzyki i wtedy oceniać. Takie piosenki jak np. Kosmiczne Energię to majstersztyk, po za tym muzyka albo się ją lubi albo nie, nic na siłę. Po za tym jego koncerty to też element teatralny, ja go podziwiam, że się nie #!$%@?, robi to na co ma ochotę, nie wstydzi się. Szpak np nie robi własnej muzyki i tylko jedzie na kontrowersyjnym wizerunku.
  • Odpowiedz