Wpis z mikrobloga

Kiedys mialem wlasna firme, kupe kasy, prawie mieszkanie za gotowke kupilem, mega powodzenie u kobiet a teraz moje zycie jest takim dnem ze skompletowanie dokumentow do zarejstrowania sie w Urzedzie Pracy uwazam za sukces.

Pamietajcie nie znacie dnia ani godziny kiedy sie Wam naraz rozpierdoIi sfera emocjonalna, towarzyska, finansowa, zaowodwa i mieszkaniowa.

#depresja #samotnosc #rozpacz
  • 20
@pieczony_szczur_z_ogniska: Trochę podobnie, miałem dobrą pracę, wynajmowałem spore mieszkanie, myślałem nad założeniem rodziny, to w pracy tak mi próbowali "pomóc" w tym dążeniu, że już w końcu nie mogłem i rzuciłem pracę, mieszkanie oddałem i nie mam motywacji, bo jak miałem wszystko i tylko na starsze baby ode mnie mogłem liczyć, to po chj się starać? :(
Zdrowia też można stracić nagle, nie znasz dnia ani godziny - dokładnie!
@wojtek-m: Nie potrzebuje wspolczucia ale dziekuje. Wiesz co jest najgorsze? Ze na koniec 2021 mialem plany na 2022. Nie jakies wielkie tylko zeby w miare ogarnac zycie nie na 8-10/10 jak mialem do 2021 tylko tak na 5/10 bo po zawaleniu jest jakies 2/10 . Oczywiscie sie nie udaly zadne.

Ale to nic bo na koniec 2022 tez zrobilem sobie liste planow na 2023 zeby poprawic swoje zycie. I zaden z
Kiedys mialem [...]


@pieczony_szczur_z_ogniska: kurła kiedyś to było. Kiedyś to były czasy, a teraz czasów nie ma!

teraz moje zycie jest takim dnem ze skompletowanie dokumentow do zarejstrowania sie w Urzedzie Pracy uwazam za sukces.


na #!$%@? idziesz do urzędu pracy, a nie do pracy?
Chcesz dofinansowanie dostać czy ki #!$%@??

poza tym złą porę roku wybrałeś sobie na #!$%@? sobie strefy mieszkanowiej. idzie jesień, a pod mostami już bywa chłodno