Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zastanawiam się nad przeprowadzką nad Polskie morze. Umiem w angielski i pracuję zdalnie więc mógłbym szukać za granicą. Mimo że wszędzie lepiej niż u nas, to jednak coś mnie w tym kraju

Na czym mi zależy? Nie jestem imprezowiczem, więc publiczne atrakcje mnie raczej odpychają, ale jednak luxmedy i inne medicovery, siłownie, baseny, kawiarnie są mi na rękę. Idealnie byłoby gdyby mieszkania w zasięgu 1-2 km od plaży były w miarę "znośnych cenach". 70m2 koło 650k jest możliwe? Do tego jakieś dziksze miejsca w zasięgu godziny drogi samochodem. Mam dwa psy i lubimy sobie pospacerować po lasach.

Mam już jedno mieszkanie we Wrocławiu, docelowo chciałbym kupić drugie na kredyt w nowym miejscu. Gdyby i tam mi nie podeszło, to byłoby dobrze gdyby mieszkanie mogło się samo spłacać z wynajmu

#nieruchomosci #baltyk #polska #morze #mieszkanie #dom



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
@mirko_anonim: nie kupisz w Gdańsku w tym budżecie o takich parametrach mieszkania , u nas dolny taras nowe potrafi kosztować nawet 20 k metr , używane może być ciężko bo nie ma takich metraży więc musisz pozmieniać parametry
@mirko_anonim: reda, Rumia. Znajomy tam kupił drugie mieszkanie, cenowo jakieś 20-30% taniej niż Kraków więc pewnie też znacznie taniej niż trójmiasto. Nie narzeka, publiczny żłobek, blisko skm lub autobus do Gdyni, restauracje, lekarzy odwiedzali sporo i to na NFZ bez większych problemów. Nie znam szczegółów, dzielnicy itp ale w tej redzie kiedyś byłem i spoko to wygląda prxez ten pociąg. Nad morze jedynie z tego co kojarzę ciężko komunikacja miejska, raczej