Wpis z mikrobloga

FreeCAD 0.21 w duecie - Mocowanie siłownika - sposób #1 | Tutorial | Poradnik PL

W związku z pozytywnym odbiorem filmu nr 331, w którym gościłem Jakuba z kanału FEAnalyst, dziś ponownie prezentujemy Wam film nagrany w duecie, przedstawiający poradnik z programu FreeCAD. Forma materiału jest troszeczkę inna. Przedstawiamy pierwszy sposób wykonania modelu w ramach wspólnej dyskusji. Tym razem FreeCAD spłatał nam kilka figli, których do tej pory nigdy nie spotkaliśmy, przez co dyskusja trochę się nam przeciągnęła. Finalnie udało się uzyskać kompletny model ale tylko na jeden sposób. Drugi sposób wg pomysłu Jakuba przedstawimy w odrębnym filmie. Zaś sam chciałbym przedstawić Wam jeszcze trzeci, trudniejszy sposób, z użyciem dwóch modułów programu FreeCAD. Podzielcie się proszę z nami Waszą opinią o nowej formie prezentowania filmów. Może jeszcze nie wszystko jest idealnie, ale jest to początek naszej współpracy, stąd potrzebujemy też trochę nauczyć się, jak prowadzić materiały w takiej formie.

Zapraszam: [[333] FreeCAD 0.21 w duecie - Mocowanie siłownika - sposób #1 | Tutorial | Poradnik PL](https://youtu.be/sv65eElaZdo)

Odwiedź również stronę internetową kanału: IPc - Inżynier Programista

Tag do śledzenia wpisów: #inzynierprogramista

#inzynierprogramista #cad #freecad #inzynieria #mechanika #studbaza #pracbaza #modelowanie3d #modelowanie #projektowanie #ciekawostki #tworczoscwlasna #nauka #hobby #gruparatowaniapoziomu #technologia
InzynierProgramista - FreeCAD 0.21 w duecie - Mocowanie siłownika - sposób #1 | Tutor...

źródło: minW

Pobierz
  • 8
@login_cwiczebny: Pytanie jak dawno był używany. Nie wszystko jeszcze działa idealnie, ale bardzo dużo rzeczy zostało poprawionych i z tego co widać, popularność tego programu coraz mocniej rośnie. Jeżeli złe doświadczenia miały miejsce dość dawno temu, proponuję spróbować ponownie.
@InzynierProgramista: Niedawno zacząłem swój najbardziej skomplikowany projekt a mianowicie mostek rowerowy.
Przyznam że trochę się zniechęciłem tym programem, nie wiem czy to ja nie umiem go poprawnie jeszcze używać czy faktycznie jest jakiś niedopracowany. Zmienić coś w poprzednich operacjach graniczy z cudem ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak że będę zmuszony pewnie już trzeci raz budować bryłę od nowa, ale to nie szkodzi, przyswajam sobie pewne rzeczy.
Budowałem
Rafal_Baster - @InzynierProgramista: Niedawno zacząłem swój najbardziej skomplikowany...

źródło: BryłaFreecada

Pobierz