Wpis z mikrobloga

Właśnie szedłem z flagą Konfederacji i podeszli do mnie Ukrainiec z banderowską naszywką, p0lka z czarnym bobasem oraz kolega gej z dildo na głowie i kazali mi tą flagę wsadzić sobie w dupę. Pisowska milicja nie przyjęła zgłoszenia, bo uznała to za bezbecki żart.

#konfederacja #neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpodludzi

falden - Właśnie szedłem z flagą Konfederacji i podeszli do mnie Ukrainiec z banderow...

źródło: pobierz

Pobierz
  • 14
@Stronk W sumie bym zobaczył jak wszyscy których Konfederaci szkalują (nienawiść na tle narodowościowym, rasowym, seksualnym) otaczają ich i każą sobie wsadzić te ich flagi w dupsko, nie ukrywam że byłby to nawet przyjemny widok.

Podchodzi do Wielkiego Polaka patrioty potężny lewak i mówi by sobie wsadził tą flage w dupę xD
Coś czuję że mało kto by docenił potęgę kabaretową tej sceny ( ͡º ͜ʖ͡º)
@KAGA91 a mimo to polska prawica płacze jak to złe lewaki niszczą to czy tamto, nie pozwalają na tamto czy coś i innego, ale z was muszą być pi..y skoro takie "zniewieściałe cioty" robią z wami co chcą.
@Njal Wam pozostają tylko mokre sny i gejowskie fantazje jak to otaczacie Nas na ulicy. Dla was to pewnie mila odmiana patrzec jak ktos wklada cos w dupe sobie a nie wam jak to zwykle bywa w waszym przypadku