Wpis z mikrobloga

Może i bym zrobił jeszcze raz (jak 15.07), ale co z tego, skoro choochoomotherfucker znowu zrobi fikołka, że nie widziała.

a co ona ma wspólnego z Twoim pokazywaniem twarzy?
dlaczego miałoby Ci zależeć aby ona Cię widziała i jakoś na to reagowała?

@kamil150794:
@kamil150794:
a czemu Ci zależy akurat aby wierzyła? bo pewnie więcej osób może nie wierzyć, a ją wyszczególniłeś. jakbym pisał do Ciebie 'oski' to pewnie byś nie zawracał sobie mną głowy.

też, dlaczego pokazywanie twarzy uzależniasz od jednej osoby? to raczej się robi albo dla siebie albo dla społeczności której się chce być częścią, po co przejmować się osoba która, hmm, jest Ci nieprzychylna?

nie wiem swoją droga jak można zaprzeczać,
@Amicia: jak chodzi o prostytutki to takie rzeczy to tylko w mieście wojewódzkim bo w małym to może ogrzyce ważące po 100kg. Ale to dobry pomysł w wojewódzkim lepiej przynajmniej raz pocumkac taka dziwke niż nigdy sam o tym myślę ale ja mieszkam w małym mieście
@10129: Obserwuję ją od dłuższego czasu i widzę ten brak pokory i nienawiść bijące od niej w kierunku innych przegrywów. Chciałbym, aby chociaż raz przyznała, że tak, ktoś przegrywa z niezawinionej przez siebie przyczyny i niewiele da się z tym zrobić. Już raz wrzucałem tutaj swoje zdjęcie i myślę, że "najważniejsze" przegrywy i członkowie społeczności je widzieli, więc raczej nie ma sensu... Odnośnie ostatniego akapitu - właśnie ona nie wierzy... (