Wpis z mikrobloga

#zwiazki #zalesie #wstydliwewyznania #sprzatanie #depresja mnie dopada gdy widzę jak w 2 godziny mój partner ogarnia lepiej (powierzchownie) niż ja w 8. Ja chyba naprawdę tego nie potrafię i będę musiała nadrabiać gotowaniem albo dawaniem dupy.Próbowałam już wszystkiego. Nagrywałam timelapsea ze sprzątania. Czytałam #mariekomodo (ale ciężko wcielać wskazówki w życie jak typiara każe wizualizować sobie jak skarpetki odpoczywają w szafce albo dziękować na klęczkach swojemu domu z szczera wdzięcznością w sercu). Z nagrań wynika, że dużo czasu spędzam na klasyfikacji przedmiotu. Na przykład klocki #lego. Tam gdzie ja każda główkę sortuje do odpowiedniego zestawu, tak on wpier#$la wszystko do reklamówki. Gdy ja zastanawiam się czy tetra pak to bardziej aluminium czy papier tam on #!$%@? byle gdzie. Gdy ja googluje skład opakowania by wiedzieć gdzie sortować on robi to na oko.Może jednak mam prawdziwy #autyzm? Chyba pora przyznać szczerze przed samą sobą że ma się problem z utrzymaniem porządku. Ewentualnie pedanctwo. No ja #!$%@? typ który pół roku nie zmieniał glanów na co mnie wyrwał 20 lat później dba mocniej niż ja gdy moja mentalność i umiejętności zostały w miejscu. Nawet nie chce mi się logować na #mirkoanonim bo beka ze stulejów którzy nie chcą pisać o sobie źle. Chce pogodzić się jako brudaska z porządkiem bo higiena i długie życie i mniejszy przypał społeczny ale coś czuję że to będzie ciężka batalia dla mnie.
KingaM - #zwiazki #zalesie #wstydliwewyznania #sprzatanie #depresja mnie dopada gdy w...

źródło: sprzatanie

Pobierz
  • 13
@KingaM jeżeli on tak #!$%@? segregację, to niech uważa, bo niedługo zaczną się za to kary. już krążą pomysły, co zrobić, by dokładnie wiedzieć, od kogo dane odpady są i czy prawidłowo sortuje. Opakowania TetraPak wrzucasz do żółtego pojemnika, tam gdzie plastik i metal. A takie wpieprzanie klocków LEGO do jednej reklamówki wcześniej czy później się zemści, gdy będzie szukać tego jednego elementu wśród tysiąca innych. ( ͡º ͜ʖ͡
@Lonate: jestem chłopem i też tak czasami mam. Raz się zdarzy, że posprzątam cały dom w godzinkę i wyglada spoko, a czasami wejdzie do głowy tryb perfekcji, wtedy nawet wyciągam górę z grzejnika i czyszcze go z kurzu, w kiblu każda fuga osobno do perfekcji i tak dalej XD