Wpis z mikrobloga

@zasadzka01: wielkie korporacje zrozumiały, że nie muszą używać ogromnych mocy obliczeniowych by zadowolić końcowego użytkownika. Większość ludzi zapyta o jakieś banały dlatego ograniczyli moc AI. Możesz zapytać jak ugotować jajko albo na której stronie Cezary Baryka mówi o szklanych domach ale jak zapytasz o jakieś proste obliczenia prawdopodobieństwa to się myli.
@zasadzka01 ma ogromną moc. Tylko ludzie korzystają z niego nieumiejętnie. Myślą, że zastąpi wyszukiwarkę czy coś, a to fantastycznie działa jak trzeba poprosić o jakieś mozolne prace. Ja często w pracy mam integrację z jakimiś platformami, których nie znam i nie zawsze mam czas przeczytać całą dokumentację, więc grzecznie proszę żeby chat napisał mi kod. Sprawdzam czy działa i weryfikuje czy jest aktualny, jeśli jest to wykorzystuje. Zaoszczędza mi to kupe czasu.
@bencvallan: i to jest właśnie to co zacytowałem - Tylko ludzie korzystają z niego nieumiejętnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wazka666 Zależy co uznajesz za śmieszne zadania, ale jest idealny do zadań "jak to jest zrobione" albo do technologii których nigdy nie dotykałeś lub nie wiesz jak się za nie zabrać. Jest też dobry jako przypominajka bo biorąc pod uwagę ogrom wiedzy jaką musimy trzymać w głowie to