Wpis z mikrobloga

@JAn2: Jest może jakiś link do tego (sprawdziłem na fb i nie ma takiego posta)? Kolor bluzy został zmieniony w mniej niż minutę + czemu post ma normalną datę i godzinę, a komentarze są 3 dni temu? Nie to żebym nie ufał gromocie, że robi fejka bo nigdy by czegoś takiego przecież nie zrobił.
  • Odpowiedz
  • 3
@Nighthuntero skoro wam trzeba na obrazkach malować ubrania bo was kolory urażają to jesteście największymi płatkami śniegu na planecie i USA feministki to przy was absolutne Chady

No ale czego się spodziewać po ruskiej V kolumnie
  • Odpowiedz
@Nighthuntero skoro wam trzeba na obrazkach malować ubrania bo was kolory urażają to jesteście największymi płatkami śniegu na planecie i USA feministki to przy was absolutne Chady


No ale czego się spodziewać po ruskiej V kolumnie


@Njal: Czyli też nie masz żadnego linku na potwierdzenie tego posta?
  • Odpowiedz
@JAn2 najlepsze, że ci ludzie są w stanie uwierzyć, że Braun celowo gra przeciwko ukrainizacji, a w rzeczywistości ja promuje podprogowo, niż ze to przypadkowy układ kolorów xd To już wyższy poziom oblężonej twierdzy. Tylko typy jak Braun grając cynicznie pod taki element nie zdają sobie sprawy albo mają to gdzieś, że tacy ludzie ich zjedzą w momencie jak powiedzą coś nie po myśli takich wyborców.

Można np. takiego Holownie krytykować za
  • Odpowiedz
@Nodafaq: no bo są nic nie warte, sondaż nie zmienia sił w polityce. W teorii Hołownia miał już 22% a teraz ma 9% a w rzeczywistości nawet nie startował do sejmu. Nie ważne czy Konfa będzie miała w sondażach 13% czy 8% bo nadal mają 11 posłów.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero

@JAn2: Jest może jakiś link do tego (sprawdziłem na fb i nie ma takiego posta)? Kolor bluzy został zmieniony w mniej niż minutę + czemu post ma normalną datę i godzinę, a komentarze są 3 dni temu? Nie to żebym nie ufał gromocie, że robi fejka bo nigdy by czegoś takiego przecież nie zrobił.


Oczywiście, że jest dalej wisi, byłem w ogóle pierwszą osobą, która to zauważyła w polskim internecie,
  • Odpowiedz