Wpis z mikrobloga

@JoMaHaa: zawsze w tego typu zdjeciach/memach zastanawia mnie jedno- po co jakis idiota zamazal tablice na pierwszym zdjeciu a ma drugim juz nie? Jaki jest proces myslowy takiego czlowieka? Chcialbym spotkac takiego goscia i zadac mu pytanie: PO CO tak zrobil? Ciekaw jestem odpowiedzi
  • Odpowiedz
nigdy nie zrozumiem po co to w ogóle robić, przecież to nie jest dana wrażliwa


@Rozklapciocha: niby nie, ale jednak wrzucając śmieszki do internetu, niektórzy liczą się z tym, że bohater może być później obiektem drwin i chcą mu dać większa anonimowość
  • Odpowiedz
@Elev: ale po rejestracji nie jesteś w stanie niczego zrobić, nie odnajdziesz żadnych danych właściciela pojazdu, jeżeli by tak było to by vinu w ogłoszeniach nikt nie podawał. Durny zwyczaj nie mający żadnego logicznego poparcia
  • Odpowiedz
@Rozklapciocha: no nikt normalny w takim przypadku by nie szukał jakiegoś anonimowego gościa z internetu, jednak jest na pewno grono ludzi, którzy go znają i kojarzą rejestracje i mogą trafić na to w sieci, oczywiście, nawet bez tablic taka osoba może być rozpoznana, ale tablice ucinają argument "to nie moje auto" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz