Wpis z mikrobloga

@Insiders: i chcą coś w rodzaju tantiem za każde odtworzenie filmu/serialu w streamingu

czyli ogólnie chcą hajs z góry, a potem profity jeśli produkcja okaże się sukcesem, trochę jak sapkowski miał z grami wiedźmina
@josedra52: ech, zachęcony pierwszym sezonem przeczytałem książkę, choć miałem wątpliwości, czy sobie spoileruję. Jak widać niepotrzebnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Miecz12: „widziałem te ich postulaty i oni chcą zarobki pełnoetatowca, pracując po kilkadziesiąt (często kilkanaście) dni w roku”

I co w tym złego? Jak moja praca jest wykonywana w 3 sekundy to powinienem 59gr wypłaty dostać?
@jukel: powinieneś dostawać tyle ile warta jest twoja praca, aktor to nie jest zawód krytyczny, gdzie musisz być na zawołanie bo jak nie to może wydarzyć się katastrofa, a realnie pracujesz tylko 3 sekundy, widać że jesteś takim samym dzbanem jak ci aktorzy, którzy popracują z 5 godzin, w miesiącu i im się należy pełny etat z tego powodu, tak nie jest, jak chcesz pełny etat to się w maku zatrudnij,
@josedra52: I to jest duży problem ze streamingiem, jakby tak powstawał breaking bad to też by skasowali po 1 sezonie.
Supernatural podobnie.

Zero spójności. Carnival row musieli sfinansować sami aktorzy i wepchnęli tam tyle propagandy że wyszła kaszana.
@Miecz12: zadaj pytanie, zostań zwyzywany od dzbanów. Dzięki, doskonale prowadzisz dyskusje.

A teraz odpowiedz mi dlaczego ktoś kto pracuje „5 godzin w miesiącu” (XDD) nie może zarabiać jak ktoś kto klepie pełny etat? Bo ciebie dupa zaboli że ktoś ma lepiej niż ty?
@jukel: powiedz mi czemu kurierzy czy dostawcy jedzenia, mają płacone za dostarczony towar, a nie na etat? przecież firma kurierska mogłaby sobie utrzymywać ludków na pełnym etacie bo mnie dupa o to boli? Jak dorośniesz to zrozumiesz jak działa świat i że praca to transakcja wiązana i nie ma tak że czy się stoi czy się leży to wypłata się należy.

Ty dajesz coś od siebie, a ktoś ci za to