Wpis z mikrobloga

@BanbaBanba: skoro wszystko wiecie, to zapraszam do mnie spotkamy się offline nagramy fajny materiał wtedy zobaczymy kto kogo pomawia, mam większości z was screeny i to nie byle jakie, adresy itp wiec mój prawnik już nad tym pracuje byście z dobrego serca przyczynili się do akcji charytatywnych i dorzucili pare grosza, ewentualnie jakieś prace społeczne skoro macie tak dużo czasu oczerniać ludzi i bez żadnych argumentów pisząc bzdury i strasząc innych
@Bananowymauolat: jak narazie pisało kilka do mnie osób i za każdym razem gdy proponowałem Live czy spotkanie to każdy już nie odpisywał, ciekawe dlaczego? Czyżby strach i tylko kozak w gębie? Jak narazie na to wychodzi ze wszystkim brak odwagi a w necie każdy kozak, z anonima xd
skoro wszystko wiecie, to zapraszam do mnie spotkamy się offline nagramy fajny materiał wtedy zobaczymy kto kogo pomawia, mam większości z was screeny i to nie byle jakie, adresy itp wiec mój prawnik już nad tym pracuje byście z dobrego serca przyczynili się do akcji charytatywnych i dorzucili pare grosza


@Asterix221: oho, następny co policję na wykop wzywa. Łeło Łeło! Już jadą!
@John_S: nie chce nikogo bić, skąd wgl taki pomysł? jestem normalnym człowiekiem jak każdy inny i nie mam do nikogo złych intencji, to ze ktoś mnie nie lubi to nie mój problem i nikomu nie każe, tym bardziej, ze większość nawet nie ma nic na mnie a bezpodstawnie pisze na mój temat bzdury. Jeśli robię coś co kocham i sprawia mi przyjemność to dlaczego mam tego nie robić? Jedni skumaja drudzy