Wpis z mikrobloga

Właśnie sobie ogrywam Assassina Odyssey i tam można się ruchać z DOSŁOWNIE co drugim napotkanym chłopem. Można oczywiście tego nie robić, ale przepadają wtedy fajne itemy (wiem bo robie save przed kazdą interakcją z facetem), więc Ubisoft poniekąd zmusza graczy do gejostwa. Ale jakby kto pytał, to oni tylko chcą się odwiedzać w szpitalach i decydować o pochówku xD

P.S. Zanim ktoś się zesra, że w starożytnej Grecji widok chłopa z chłopem nikogo nie szokował, to podobno w AC Valhalla jest to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #bekazlewactwa #lewackalogika #clownworld
Pobierz smutny_kojot - Właśnie sobie ogrywam Assassina Odyssey i tam można się ruchać z DOSŁO...
źródło: maxresdefault (3)
  • 88
to nie to samo co biseksualny świat fantasy to sam zmieniłeś temat na nieheteroseksualne romanse


@KonradAdenauer: jak zmienilem temat jak od poczatku thread jest o niehetero xd i to tez ty podales przyklad biseksualnego swiata fantasy. xd kurde, gosciu. musze przestac komentowac w internecie bo wy mnie wszyscy denerwujecie, tyle dzbanow wszedzie, ehhh.
poza tym to jest glupie by dawac wiekszosc cutscenek w slabej jakosci a tylko mala czesc w niby dobrej, albo jedne postacie lepiej animowac a drugie gorzej


@SmugglerFan: Nie wiem czy jest jakaś gra, w której grasz z góry narzuconą postacią (czy jak a AC: Odyssey masz wybór dwóch) i nie jest ona dużo dokładniej zrobiona niż poboczne NPC. To standard. Oczywiście z jednej strony jak się temu przyjrzysz to trochę
@Jan_K: no to patrz, na tej cutscenie z ac brotherhood ktora zalinkowalem nie ma nawet glownej postaci.

dokladnie tak jest z tymi nowymi ac, sa tak rozciagniete ze mocno odbilo sie to na jakosci. ja nie jestem w stanie czerpac przyjemnosci z tych nowych asasynow, jakosc jest zbyt slaba. szczegolnie jakosc dzwieku - boli sluchanie tego co oni #!$%@? z dzwiekiem, to jest absurd.
@KonradAdenauer: Jeżeli świat jest stworzony od początku z takim zamysłem to spoko, ale tutaj nie jest bo to kolejna część gry w dodatku bazująca na już istniejącym świecie D&D i od razu wiadomo że jest to wciśnięte przez powszechnie panującą modę i często nawet już się twórcy z tym nie kryją. Patrz choćby słynna "showrunnerka" Wiedźmina która otwarcie mówiła o tym że celowo podmieniła rasowo aktorów z granymi przez nich postaciami
, ale tutaj nie jest bo to kolejna część gry w dodatku bazująca na już istniejącym świecie D&D i od razu wiadomo że jest to wciśnięte przez powszechnie panującą modę i często nawet już się twórcy z tym nie kryją. Patrz choćby słynna "showrunnerka" Wiedźmina która otwarcie mówiła o tym że celowo podmieniła rasowo aktorów z granymi przez nich postaciami w imię wyższych celów.


@burnthefires: No dobrze, ale rozumiem, że w
@KonradAdenauer: Ale ja się nigdzie nie upieram przy zgodności 1:1 z tekstem źródłowym, bo znakomita część dobrych adaptacji jest jedynie luźno związanych z oryginałem i nie widzę takiej konieczności jeśli autorowi scenariusza jakiś dodany/zmieniony wątek pasuje dla dramaturgii czy jakiś aktor o innym kolorze skóry bardziej pasuje do danej postaci ze względu na charakter czy umiejętności. Ja mówię tylko i wyłącznie o absurdzie tych kuriozalnych zmian narzucających swój światopogląd, które w
Gry CDP są po prostu dobre nawet pomijając fabułę dlatego nigdy się nawet nie zastanawiałem nad zgodnością gry z sagą

@burnthefires: No i to jest tak jakby sedno: jest szereg ważniejszych rzeczy w serialach, grach i filmach od ortodoksji przy pierdołach.

Wydaje mi się że np. nazywanie kobiety lekarzem zamiast lekarką o wiele bardziej przeszkadza wojownikom SJW z twittera niż samym zainteresowanym.

Przede wszystkim większość kobiet pewnie nawet nie zna argumentów