Wpis z mikrobloga

Właśnie sobie ogrywam Assassina Odyssey i tam można się ruchać z DOSŁOWNIE co drugim napotkanym chłopem. Można oczywiście tego nie robić, ale przepadają wtedy fajne itemy (wiem bo robie save przed kazdą interakcją z facetem), więc Ubisoft poniekąd zmusza graczy do gejostwa. Ale jakby kto pytał, to oni tylko chcą się odwiedzać w szpitalach i decydować o pochówku xD

P.S. Zanim ktoś się zesra, że w starożytnej Grecji widok chłopa z chłopem nikogo nie szokował, to podobno w AC Valhalla jest to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #bekazlewactwa #lewackalogika #clownworld
Pobierz smutny_kojot - Właśnie sobie ogrywam Assassina Odyssey i tam można się ruchać z DOSŁO...
źródło: maxresdefault (3)
  • 89
@smutny_kojot ja grałem babą i samo to, że praktycznie co 4 quest się kończył r00chańskiem mnie odrzucało. Żadnego kochanka czy kochanki nie szło pamiętać, do tego podejść do tego seksu było tak infantylne, że aż rozbijało klimat tej Grecji.
Chociaż akurat ta misja (która jest chyba też na Twoim screenie) wypada z Alexiosem dosyć zabawnie. I jest do bólu grecka ;)


@Jan_K: ale te cutsceny z nowych asasynów tragicznie wyglądają. Do tego ten masakrycznie skompresowany dźwięk. Ehh, kiedyś to bylo
SmugglerFan - >Chociaż akurat ta misja (która jest chyba też na Twoim screenie) wypad...
@Konkaki: przecież statystycznie patrzac to kobiet nie podnieca widok dwóch całujących się mężczyzn więc nie wiem czyj ty mówisz gościu.

Poza tym jakim hipokrytą? Serio koncept, że dwie kobiety (obiekt pożądania mężczyzn) całujące się mogą być podniecające, ale dwóch mężczyzn już nie jest taki #!$%@? abstrakcyjny xD?

Psy też gówno lubią sobie polizać, ja lubię osy to znaczy że ma mi to nie przeszkadzać bo lubię pieski?
@SmugglerFan: Akurat to co wrzuciłem to jakiś zupełnie opcjonalny, poboczny quest, porównanie do cutscenki z głównej fabuły nie jest do końca uczciwe. W cutscence z Odyssey wyraźnie widać, że Alexios - jego twarz i mimika zupełnie się różnią od tych pobocznych NPC.
szczególnie że gra jest miodzio poza tym udawaniem że cały świat jest homo, a nie tylko jakiś mały odsetek...


@burnthefires: ALE UDAWANIE, ŻE ELFY ISTNIEJĄ OCZYWIŚCIE CI NIE PRZESZKADZA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Akurat to co wrzuciłem to jakiś zupełnie opcjonalny, poboczny quest, porównanie do cutscenki z głównej fabuły nie jest do końca uczciwe. W cutscence z Odyssey wyraźnie widać, że Alexios - jego twarz i mimika zupełnie się różnią od tych pobocznych NPC.


@Jan_K: jak dla mnie te z glownej fabuly tez wygladaja slabo. poza tym to jest glupie by dawac wiekszosc cutscenek w slabej jakosci a tylko mala czesc w niby dobrej,
Pobierz SmugglerFan - >Akurat to co wrzuciłem to jakiś zupełnie opcjonalny, poboczny quest, p...
źródło: 7q4nry
bo nie pasuje do lotra, tak samo jak nie pasuje w wiekszosci przypadkow wciskanie na sile literkowych ludzi wszedzie gdzie sie da


@SmugglerFan: A no właśnie nie. Zaawansowana maszyna, która jednoznacznie kojarzy się z komercyjnym produktem ze współczesnych czasów rzeczywiście nie pasuje do LotRa, przynajmniej według tego, co wiemy o świecie Tolkiena. Natomiast nie ma absolutnie żadnego powodu, dla którego ktoś nie mógłby sobie stworzyć świata fantasy, gdzie wszyscy są biseksualni
@SmugglerFan: Cieszę się, że przyznałeś mi rację. Co do Twojego nowego argumentu to powiem tak: jeśli przez normalnego masz na myśli przeciętnego gracza to możesz mieć rację, chociaż wydaje mi się, że mimo wszystko mniejszość osób analizuje gry w kategoriach wojny ideologicznej. Natomiast istnieje szereg banalnych powodów, dla których podejmuje się tego typu decyzje przy projektowaniu świata: m. in. żeby obsłużyć potrzeby nieheteroseksualnych graczy albo po prostu dlatego, że w teamie
żeby obsłużyć potrzeby nieheteroseksualnych graczy albo po prostu dlatego, że w teamie jest dużo deweloperów LGBT i jako współtwórcy tworzą oni produkt również pod siebie.


@KonradAdenauer: nie musza uzywac gry/filmu kinowego/serialu do walenia konia. sa lepsze sposoby.
@SmugglerFan: Nie, temat był o tym jakiej orientacji seksualnej powinny być postacie w grze fantasy i po tym jak doszedłeś do wniosku, że BMW w LotRze to nie to samo co biseksualny świat fantasy to sam zmieniłeś temat na nieheteroseksualne romanse. Widzę, że skończyły Ci się już sensowne argumenty, więc możemy zakończyć rozmowę. Powiem jeszcze tylko, że ja również nie przepadam za romansami w grach, bo są słabo zrobione. Ostatni, który