Wpis z mikrobloga

599 503 + 33 + 17 = 599 553

Kwadraty wyjazdowe nad #morzebaltyckie

Max square: 4x4
Max cluster: 20
Total tiles: 144 (+34)

Wakacje wakacjami, ale od kwadratów urlopu nie ma ( ͡ ͜ʖ ͡) Wbrew moim obawom "sztywny, ciężki trekking" okazał się turbowygodny i praktyczny.

Na fotkach widać też ogrody Hortulus w Dobrzycy - oba są spoko, zarówno tematyczne (które to najbardziej polecam), jak i te z labiryntem (fajna sprawa, ale relaksu to tam zbytnio nie ma, cień tylko w labiryncie a tak to parówa, w tych tematycznych jest za to dużo cienia i odpoczynku). Cenowo 45 zł za tematyczne (podobnego typu Ogrody Kapias w Goczałkowicach na Śląsku są za darmo, polecam jak ktoś nie zna), ogrody z labiryntem jakieś 60zł, bilet łączony koło 80 zł. Tylko NIE wchodźcie do labiryntu bez mapki, za którą niestety trzeba zapłacić (co uważam za zdzierstwo, skoro i tak płacisz niemało za bilet) 5 zł lub 15 zł jeśli z kartami do gry w labiryncie/ogrodach.

No i co jeszcze mogę powiedzieć - tradycyjnie jak to u mnie trafiłem trzeci rok z rzędu na zajebistą pogodę nad morzem (a tydzień wcześniej było ponoć 8 stopni i sztormy xD), nawet popływałem trochę. I generalnie polskie morze jest git - "paragony grozy"? Bitch please, jak chodzicie do modnych knajpek z instagrama i nie potraficie czytać cennika to może i tak, ale w smażalni przy plaży za niemałą rybę z frytkami i surówką, do tego smaczną, płaciłem poniżej pięciu dych. Da się? Da się. Sporo ludzi na plaży i parawaning? Tak, jeśli przyjdziecie w południe i rozbijecie się przy wejściu - ale wystarczy pójśc kawałek dalej i nagle jest spoko. Zimna woda? Pełna zgoda, ale plaże mamy fajne.

#dobrzyca #kolobrzeg #ustroniemorskie

#rowerowyrownik #rower #kwadraty

Skrypt | Statystyki
ZlodziejBilonownic - 599 503 + 33 + 17 = 599 553

Kwadraty wyjazdowe nad #morzebaltyc...

źródło: wycieczka

Pobierz
  • Odpowiedz