Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja
@walenty-merkel widzę, że nurtowało cię pytanie, ile potwierdzonych zniszczeń ma na koncie Lancet. No, nawet zdążyłeś już sobie w oparciu o dane z Oryxa na to pytanie odpowiedzieć. Jest tylko jeden mały problem, bazowanie na przereklamowanym Oryxie, to totalna amatorszczyzna. Sam będąc zdeklarowanym krytykiem tych barachło-dronów, korzystam tylko z rzetelnych, na bieżąco aktualizowanych źródeł. Dlatego też z czystym sumieniem polecam ci niniejszą stronkę: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1g3wa1CTJdmYQUsYt4I5tvwjfr5Ne3dxlgzLObby1lSs/edit#gid=0 Owocnego podliczania( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 17
@BayzedMan: Kolejny raz udowadniasz, że jesteś intelektualnym ułomkiem( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko tam jest udokumentowane, wręcz podane na tacy, mógłbyś się naocznie przekonać, ale ty jak wiemy wolisz wciskać ciemnotę i przy okazji utrudniać użytkownikom dostęp do prawdziwych informacji, jeśli te nie są zgodne z ukrofilską narracją.
P.S. Kiedy wreszcie wykop wyłączy możliwość edytowania wpisu, na który już ktoś odpowiedział!?
Podwazasz wiarygodnosc stronki, ktora sie zajmuje tematem od wielu lat z imienia i nazwiska, wrzucajac jakis dokument z uj wie skad i od kogo xDD


@BayzedMan: Nie podważam wiarygodności, wskazuję tylko, że jest to źródło pozbawione wartości. A to z tej prostej przyczyny, że sekcja poświęcona Lancetom przestała być aktualizowana na początku marca. Gdybyś miał trochę oleju w głowie, to byś się w tym połapał( ͡° ͜ʖ ͡°
Masz tu inne, bardziej przyjazne dla użytkownika źródło


@BiasedMonkey: ale w tym źródle są udokumentowane wszystkie trafienia wymienione w twoim linku z google docs? Bo ja chciałem sprawdzić pierwsze na liście, jeszcze z 2022 roku - i się nie da...

Tak swoją drogą, znasz to?

Ale uderzamy nie tylko w modele drewniane. Teraz powiem rzecz podłą i niepopularną, ale niech chociaż jeden czynny oficer wytknie, że kłamię: przed i po pojawieniu
Bo ja chciałem sprawdzić pierwsze na liście, jeszcze z 2022 roku


@Nieszkodnik: Ale co ty chciałeś sprawdzać w pierwszym linku? Przecież tam jak byk stoi:

jedna z pierwszych wzmianek o lancecie

To nie był zapis misji bojowej, rubryka: rezultat pozostała pusta. Jesteś aż tak nieogarnięty? Myślałem, że chociaż w posługiwaniu się translatorem jesteś biegły( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co ty w ogóle chciałeś udowodnić tym wyrwanym z kontekstu
Co ty w ogóle chciałeś udowodnić tym wyrwanym z kontekstu i dopasowywanym na siłę cytatem?


@BiasedMonkey: nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? To analiza autora kanału, rosyjskiego byłego oficera :-)

Płakałeś, że chciałeś sprawdzić źródła, umożliwiłem ci to. Dostałeś alternatywne źródło.


@BiasedMonkey: no to co najmniej niektóre linki, mające stanowić potwierdzenie strat, są niedostępne. I tyle. Ja zacząłem od pierwszego, nie patrząc na jego opis - ale widocznie jest istotny, jeśli
Pobierz Nieszkodnik - >Co ty w ogóle chciałeś udowodnić tym wyrwanym z kontekstu i dopasowywa...
źródło: Screenshot_20230817-223346_Firefox
@Nieszkodnik: Czy gdybym skierował cię na takiego karachana, też byś mi płakał, że nie możesz wejść? Niektóre kanały są po prostu prywatne i tyle, jeśli zobaczysz w adresie coś takiego /c/, a nie jesteś członkiem grupy, to sobie możesz darować\(ツ)/¯. Ale tak w ogóle, to szukasz problemów na siłę. Drugi link cię interesuje? Proszę: https://t.me/sashakots/34487 Trzeci? Proszę: https://lostarmour.info/news/udar-lanceta-po-bmp-vsu I tak dalej.
Wszystko masz w tym drugim źródle, tylko nawet nie chciało
Ale tak w ogóle, to szukasz problemów na siłę.


@BiasedMonkey: poważnie? Rzucasz jakimś linkiem/źródłem jako prawdą objawioną, z podobno udokumentowanymi stratami. Fajny plik, dużo wierszy, jedna z kolumn to linki źródłowe - czyli tak, jak powinien taki plik wyglądać. Sprawdzam pierwsze źródło - nic, sprawdzam drugie - też nic. Podajesz jakieś inne linki - ale nie w formie czytelnego pliku, tylko nie wiadomo skąd. Zrób edycję tego googlowskiego dokumentu, zamień tam